Miałem cztery łapki, teraz mam tylko trzy - pomóż!

Closed
Supported by 24 people
727 zł (72,7%)

Started: 29 March 2019

Ends: 29 June 2019

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Do tej pory kocurek miał dobre spokojne życie. Miał miejsce gdzie mógł sie schronić i czuć bezpiecznie w lecie, a w zimie chronić przed mrozami. Miał człowieka, który codziennie dawał mu jedzenie, dbał o niego.

Tak było do dzisiaj. Nie wiemy, co się stało, lekarze przypuszczają, że kocur wpadł pod samochód lub złapał się w sidła, łapkę trzeba było amputować. Nie mamy makabrycznych zdjęć zranionej łapy - w chwilach, gdy trzeba ratować życie, nikt nie traci czasu, nikt nawet nie myśli o niczym innym, jak tylko o tym, by jak najszybciej zawieźć zwierzaka do lecznicy. Załączone zdjęcia zrobione są już robione po operacji.

Na szczęście były to jeszcze godziny pracy lecznicy i na pomoc nie trzeba było długo czekać. Zrobiono badania krwi, po znieczuleniu dokładnie obejrzano poraniona łapkę, niestety nie dało sie jej uratować.

Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu faktury za operację amputacji łapki młodego kocurka, mieszkańca ogródków działkowych. Mamy katastrofalną sytuację finansową, ale przecież nie mogliśmy nie pomóc.

Teraz zwracamy się do Was - pomóżcie!

9.04.2019

Kocurek po operacji przebywał pod opieką karmiciela u niego w domu. Pan karmiciel nie zauważył, że kot  bardzo interesuje się swoją raną, wylizuje ją, przegryza założone szwy co w efekcie doprowadziło do infekcji.

Konieczna była powtórna operacja :(.

 

W tej chwili kocur czuje się dobrze. Będzie przebywał w szpitaliku aż do zagojenia sie rany pooperacyjnej, czyli minimum 2 tygodnie.

Powtórna operacja, pobyt w szpitaliku to dodatkowe koszty. Prosimy pomóżcie!

Po wyzdrowieniu kocurek nie wróci już na działki. Będziemy mu szukać domu. On zasługuje na  kochającego i odpowiedzialnego swojego człowieka.

Supporters

Loading...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
57 zakończonych zbiórek
Supported by 24 people
727 zł (72,7%)