Tygryski i ich mama proszą o pomoc!

Big 2cde0207 c4b7 4d45 a52d 0e70dc43eb3d
Supported by 24 people
245 zł (40,83%)
To reach our goal: 355 zł
Donate

Started: 04 October 2017

Ends: 04 November 2018

W jednej z bytomskich dzielnic, w pobliżu cmentarza, pojawiła się kotka z trojgiem kociąt. Nie wiemy, czy została przegoniona z poprzedniej kryjówki czy  szukanie pomocy zmusiło ją do jesiennej tułaczki.

Kotka znalazła schronienie między betonowymi płytami, a pomocni ludzie zauważyli kocią rodzinę i zaczęli ją dokarmiać. Szybko okazało się, że kociaki są chore: oczy kociaków wyglądały z dnia na dzień coraz gorzej.

Skontaktowała się z nami pani dokarmiająca kocią rodzinę i poprosiła o pomoc. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności pomocna osoba już następnego dnia wyłapała kociaki. 

Ich stan był na tyle poważny, że trafiły do szpitalika na leczenie stacjonarne. Dostają antybiotyki, leki poprawiające przezierność chorych gałek ocznych. Powoli ich stan się poprawia, ale nie wiemy jeszcze, czy kociaki będą widzieć w 100%. Dla 2 z 3 kociąt nadal szukamy domów, które będą je oswajać.

Mama kociaków w najbliższych dniach będzie sterylizowana, chcemy jej też postawić solidną budkę, w której będzie mogła bezpiecznie przezimować.

Koszt leczenia kociaków, sterylizacji ich mamy i zakup budki to 600 zł. Nasza kasa świeci pustkami, z własnych środków sterylizujemy i leczymy koty z całego Bytomia.

Proszę, pomóżcie uratować maluchy i ich mamę.

Supporters

Loading

Organizator
2 aktualne zbiórki
22 zakończone zbiórki
Supported by 24 people
245 zł (40,83%)
To reach our goal: 355 zł
Donate

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość