❗️Schronisko w Wadowicach pod wodą. Czas na odbudowę i poszukiwania domów stałych!

Closed
Supported by 15 729 people
490 000 zł (980%)

Started: 22 May 2019

Ends: 10 June 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

? PILNIE POTRZEBNA POMOC! ?

Kilka godzin temu dostaliśmy informację o dramatycznej sytuacji Schroniska dla zwierząt "Czekadełko" w Wadowicach Dolnych k/Mielca. Został przerwany wał przeciwpowodziowy i całe schronisko znalazło się pod wodą! Powódź zabiera dom zwierzętom, które są teraz w wielkim niebezpieczeństwie! 


Zbieramy na karmę i środki pierwszej pomocy, które zostały całkowicie zalane. Jak piszą osoby związane ze Schroniskiem - "nie mamy już nic, toniemy!". Na ten moment ciężko oszacować straty, z pewnością będą jednak ogromne...

O dalszych potrzebach na razie jeszcze nie wiemy - jesteśmy po telefonie z p. Agatą, która musiała pilnie przerwać rozmowę ze względu na kolejną falę wody... 


Płaczemy ze wzruszenia. Ludzie czekają w długiej kolejce, aby zapewnić pieskom ciepły kąt. Mieszkańcy, wędkarze, rybacy, strażacy - wszyscy z wielkim zaangażowaniem ewakuują naszych mniejszych braci. To piękne świadectwo nas - ludzi. Brakuje nam słów, łzy same spływają po policzkach. Po prostu Wam dziękujemy, za wszystko!


Prosimy o wpłaty, pomoc i udostępnianie! Pilnie potrzebne domy tymczasowe, środki finansowe i ciepłe myśli. Wierzymy, że będzie dobrze! Dziękujemy, że z nami jesteście!

ADRES: WADOWICE DOLNE 166 / PODKARPACIE

zdjęcia: Facebook Schroniska "Czekadełko"

Organizator
RatujemyZwierzaki
1 aktualna zbiórka
4 zakończone zbiórki
Supported by 15 729 people
490 000 zł (980%)