Dzielna mama prosi o pomoc dla siebie i dzieci!

Closed
Supported by 209 people
6 810 zł (113,5%)

Started: 20 March 2020

Ends: 01 June 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Potrzebne fundusze na pokrycie kosztów operacji suczki i pobyt w hotelu jej i jej dzieci!!! Mieliśmy problem z powodu koronawirusa w szybkim znalezieniu chirurga, który pomógłby suni w niewyobrażalnym cierpieniu!

Zadzwonił do nas pan z mazowieckiej wsi, że suczka, która przybłąkała się do niego jakiś czas temu i niespełna dwa tygodnie temu urodziła 5 szczeniaków (jedno zmarło), wczoraj pobiegła za nim jadącym na rowerze do sąsiedniej wsi i w drodze powrotnej została wg niego śmiertelnie potrącona przez samochód. 

4 maleńkie szczeniaki zostały sierotami. Lotem błyskawicy zorganizowaliśmy pomoc i wieczorem 4 maluchy znalazły się pod opieką naszego wolontariusza, który ofiarnie karmił je co 2 godziny modyfikowanym mlekiem dla szczeniaków.

Dzisiaj znów odebraliśmy telefon od tego mężczyzny. Suczka wróciła do niego poobijana, z okiem na wierzchu. Szukała maluchów. Jak to możliwe?! Prawdopodobnie w wyniku uderzenia przez samochód straciła przytomność, a potem najwidoczniej ocknęła się i przywlokła z powrotem. Znów pojechaliśmy do niego (160 km w obie strony), zabraliśmy sunię i zawieźliśmy do chirurga. Potrzebna była natychmiastowa operacja! Godzinę temu odebraliśmy dzielną mamę z lecznicy. Nie dało się uratować oka. Zostało usunięte. Sunia została przewieziona do hotelu dla zwierząt, w którym będzie dochodzić do siebie, gdzie odchowa w spokoju maluchy i wszystkie psiaki zaczną szukać domów. 

Oprócz finansów potrzebujemy wysokoenergetycznej karmy dla dzielnej mamy, convalescenta, podkładów dla niemowląt najlepiej firmy Seni rozmiar 60 × 90 cm oraz dobrych fluidów, bo jest nam bardzo ciężko.

Supporters

Loading...

Organizator
1 aktualna zbiórka
32 zakończone zbiórki
Supported by 209 people
6 810 zł (113,5%)