Fundacja Felis

Fundacja Felis
6 Stałych Pomagaczy
Monika Mazurek
10 zł miesięcznie
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Katarzyna Drelich

E-mail fundacjafelis@interia.pl

Telefon 601281156

Lokalizacja Lublin, lubelskie

Powstaliśmy w celu ograniczenia bezdomności psów i kotów na terenie Lublina i najbliższych okolic oraz pomocy tym z nich, które tego potrzebują.

Prowadzimy dożywotnią opiekę stacjonarną dla zwierząt tzw. trudnoadoptowalnych (nieuleczalnie chorych, źle aklimatyzujących się w nowym miejscu,  starych, wymagających specjalistycznej opieki).
 

Organizujemy tanie zabiegi sterylizacji i kastracji dla zwierząt, których opiekunowie są w trudnej sytuacji materialnej.

Pomagamy karmicielom w adopcjach kociąt i sterylizacjach kocic wolnożyjących (transport, odławianie za pomocą specjalistycznego sprzętu).

Nie jesteśmy schroniskiem, ale sytuacja zmusiła nas do zorganizowania tymczasowej opieki stacjonarnej kotom i psom oczekującym na swoje nowe domy. Posiadamy sieć domów tymczasowych oraz specjalne pomieszczenie dla kotów, tzw. kociarnię.

Współpracujemy z wieloma organizacjami pro-zwierzęcymi z całej Polski, ze Strażą Miejską, Policją, Urzędem Miasta oraz schroniskami dla zwierząt z terenu Lubelszczyzny.
 

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w pomoc zwierzętom znajdującym się pod opieką Fundacji, ponieważnie otrzymujemy żadnych dotacji, ani wsparcia finansowego od miasta.

Wsparli

15 zł

Anonymous

Dziekujemy.
500 zł

Pozdrowienia od Fiony!

70 zł

Anonymous

10 zł

Anonymous

5 zł

sober099

5 zł

Anonymous

Show more

6 Stałych Pomagaczy
Monika Mazurek
10 zł miesięcznie