Fiszek - prawdopodobnie ofiara pseudohodowli...

Closed
Supported by 10 people
306 zł (30,6%)

Started: 20 June 2019

Ends: 20 July 2019

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Kochani, trafił do mnie taki kocurek. Przybłąkał się do pani Marty w miejscowości Fiszewo. Piękny, długowłosy, biały kocurek zwraca uwagę. Niestety, przykuwa wzrok nie ze względu na wyjątkową urodę, a kiepski stan - skrajnie wychudzony, brudny z zaropiałymi oczami i z ogromnymi brudnymi kołtunami.

Pani zrobiła mu ogłoszenie, bo sądziła, że kocurek na pewno jest czyjś. Był bardzo przyjacielski w stosunku do człowieka. Niestety, kotka Pani Marty nie toleruje innych zwierząt, więc pani poprosiła o pomoc.

Z doświadczenia wiem, że takie piękne koty zawsze znajdą domy, więc zaproponowałam pomoc i w ten sposób biedak stał się naszym podopiecznym. Widać, że błąkał się bardzo długo i od dawna raczej nie dojadał, żeby nie powiedzieć, że głodował... Na filmiku widać, jak prawie rzuca się na jedzenie. Nazwała go Fiszek, bo brzmi podobnie do Puszek- tak nazywała go pani Marta.

Był niewykastrowanym, kilkuletnim kocurkiem. Nie miał czipa, więc sądzę, że pochodzi najprawdopodobniej z okolicznej pseudohodowli. Dowiedziałam się, że jest w typie rasy Angora Turecka. Kocurek został wykastrowany, ale konieczne będzie usunięcia kamienia, gdyż jest to spory problem u niego. Został odpchlony i odrobaczony i wkrótce będzie zaszczepiony. Na pewno również trzeba będzie zrobić badanie krwi. Proszę was o pomoc, bo jak wiecie, niestety nie mamy żadnego wsparcia z funduszy miasta.

Jeżeli ktoś chciałby zrobić paczuszkę Fiszkowi to bardzo zapraszam! Ma wilczy apetyt. Uwielbia puszeczki Animondy. Niestety nie przepada za surowym mięskiem, ale przemycam mu w mokrej karmie. Potrafi zjeść cała puszkę - 200 gram dziennie! Niestety ciężko wyrobić przy tej ilości kotów, jakie mam pod opieką...

W imieniu naszego przystojniaka proszę o pomoc. Ogromnie dziękuję za każde wsparcie!

Supporters

Loading...

Organizator
2 aktualne zbiórki
285 zakończonych zbiórek
Supported by 10 people
306 zł (30,6%)