FIP - koci koronawirus zabija dwójkę naszych podopiecznych - Frotka i Filon nie przeżyją bez Waszego wspacia!

Supported by 494 people
18 400 zł (73,59%)
To reach our goal: 6 600 zł
Donate

Started: 07 January 2021

Ends: 28 December 2021

Mówi się, że nieszczęścia chodzą parami. Rok 2020 minął nam wszystkim pod znakiem walki ludzi z koronawirusem. 2021 r. miał przynieść nadzieję na lepsze jutro, tymczasem jak grom z jasnego nieba spadła na nas wiadomość o chorobie naszej podopiecznej, niespełna rocznej Frotki. Diagnoza: FIP, czyli wywołane przez koronawirusa zapalenie otrzewnej. Wyrok: kosztowne leczenie albo śmierć.

Jednocześnie pod kątem tej podstępnej choroby diagnozowany jest drugi podopieczny fundacji – jej równolatek Filonek. Jedynym ratunkiem dla nich jest jeden z drogich, niedostępnych w Polsce leków z grupy GS:

Koszt jednej dawki leku to prawie 100 zł. Skuteczna terapia trwa aż 84 dni – już samo to generuje koszt rzędu ok. 16 000 złotych.

Do tego leki wspomagające leczenie, USG, kroplówki, badania krwi i inne badania, które pomogą w kontrolowaniu stanu zdrowia i dalszej diagnozie. Każda wizyta to kolejne wydane kilkaset złotych.

Leczenie obydwu kotków to koszt, którego nie jesteśmy w stanie udźwignąć. Każdy z nich zasługuje na szansę na to, żeby wyzdrowieć i żeby ŻYĆ. Bez Waszego wsparcia nie damy rady...

Do tej pory wydaliśmy już kilka tysięcy złotych, w tym prawie 2 tysiące na leczenie i diagnostykę niezwiązane z samym preparatem. Za chwilę czeka nas specjalistyczne USG i konieczność kupienia kolejnych dawek leków. Na ten moment na sam GS wydaliśmy 2400 zł, a korzystamy z najtańszej, dostępnej wersji. 

Nasze koty chcą żyć! Znoszą kroplówki, zastrzyki, wizyty, badania, bo chcą doczekać kolejnego dnia. Filon i Frotka nie urodzili się chciani i wyczekani w ciepłym domu. Zostali zabrani z warunków, które zagrażały ich życiu. Uratowaliśmy ich po to, żeby dać im lepsze życie. Jest lek i chcemy walczyć, ale na tę walkę potrzebujemy pieniędzy! Błagamy o pomoc!


Supporters

Loading...

Organizator
2 aktualne zbiórki
3 zakończone zbiórki
Supported by 494 people
18 400 zł (73,59%)
To reach our goal: 6 600 zł
Donate