Fundacja Benek KRS0000794938

Adopcje

Reprezentant Michał Bednarek

E-mail fundacja.benek@op.pl

Telefon 506349596

Lokalizacja Szewce, wielkopolskie

Działamy od 2010 roku. Uratowaliśmy setki zwierząt. Prowadzimy warsztaty terapii zajęciowej w 31 placówkach, a w naszym ośrodku również hipoterapię, onoterapię i zajęcia edukacyjne. 

Powstaliśmy po to, by nieść pomoc. By dawać drugą szansę. Naszym głównym celem jest ratowanie, leczenie i rehabilitacja zwierząt oraz edukacja i wsparcie dla dzieci. Przywracamy poczucie bezpieczeństwa, ratujemy przed bólem i cierpieniem. Obdarowujemy bezinteresowną miłością.

Ratujemy zwierzęta
Uczymy i pomagamy dzieciom
Nasz ośrodek w Szewcach koło Poznania to dom dla wielu zwierząt, ale i miejsce gdzie dzieci uczą się empatii, troski i odpowiedzialności. Na tym dzierżawionym skrawku ziemi od wielu lat prowadzimy zajęcia edukacyjne, hipoterapię i onoterapię. Uczymy, wspieramy, przywracamy sprawność. Ten sam kawałek ziemi to jednocześnie dom dla wielu gatunków zwierząt, bo Benkowo zajmuje się zwierzętami domowymi i gospodarskimi, ale również egzotycznymi i dzikimi. Prowadzimy też jedyny w Europie Azyl dla żubrów.

Dziękujemy, że zmieniacie z nami świat
Z Wami wszystko staje się możliwe

Wasza pomoc to coś, co pozwala wznosić się ponad możliwości. Coś, co uskrzydla, dodaje sił i motywacji. Daje nadzieję w trudnych chwilach. Tych chwil nie brakuje, ale widząc spokojne i zrelaksowane zwierzęta oraz szczęśliwe dzieci wiemy, że wspólnie z Wami zmieniamy świat na lepsze. Wiemy, że bez względu na wszystko – warto to robić.

BARDZO DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC  

Fundacja Benek Organizacja Pożytku Publicznego

Twój 1,5% podatku – to 100% pomocy dla zwierząt!

Fundacja BENEK –  KRS0000794938  

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC! 

Supporters

Loading...

Adopcje