Jackie - młody pies, któremu zakazano szczekania

Started: 11 February 2014

Ends: 10 May 2014

Kochani DARCZYŃCY - nadal poszukujemy rodziny adopcyjnej dla Jackiego (Dżekiego)


Czas upływa a Jackie nadal przebywa w fundacji. Nie znajduje rodziny z powodów, o których już pisaliśmy. Może poprzez portal SIEPOMAGA.PL informacja popłynie w świat i dotrze do ludzi wielkiego serca. Ludzi, którzy pragną towarzysza życia o sercu tak wielkim jak on cały?! Przyponmij powody braku zainteresowania adopcyjnego :


Okolica w której powinien zamieszkać musi  zaakceptować jego  szczekliwość. Mamy z nim duży problem, ponieważ nie wytrzymuje bez człowieka. Ciągle nawołuje Go szczekaniem. Jedynie zapach kuchni sprawia, że potrafi w niej spać "w milczeniu". Doszłam do wniosku, że w okresie szczenięcym - był zabawką dla dzieci !!!.   Wskazują na to jego nawyki :
Nauczony  spożywania jedzenia w pozycji na dwóch tylnych łapkach - nieustannie prosi o KANAPKI!!! Przypuszczamy, że kiedy urósł do wzrostu wilczura -  pozbyto się go. Właściciele zrozumieli swój błąd dopiero gdy zauważyli, że może  przewrócić dziecko - stosując się do metod wychowawczych jakie mu zaserwowali . Pomimo, iż ten pies nie ma w sobie cienia agresji potraktowano go bezdusznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jackie ma tylko trzy wady

- na widok człowieka okazuje radość stając na tylnych łapkach ( brudząc odzież właściciela)

- walczy z samotnością poprzez szczekanie ( nie nadaje się do kojca)

- pokonuje ogrodzenia wewnętrzne jak kot ( nigdy nie przeszedł na ulicę , aby pójść w długą; uciekał wyłącznie z hotelu - wrócił z traumą do mężczyzn)

W imieniu Jackiego dziękujemy za pomoc finansową!!!!!!!!!!!!

Supported by 35 people
363 zł (24,2%)