Nie chcemy znowu popaść w długi...

Closed
Supported by 7 people
207 zł (6,52%)

Started: 24 November 2020

Ends: 30 November 2020

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Udało nam się spłacić wszystkie długi, a już spływają kolejne faktury i rosną następne, a przecież listopad nawet się nie skończył. Nie chcemy znowu mieć tak potężnych problemów finansowych. Źle to wszystko na nas wpływa, bo zamiast myśleć o zwierzętach, myślimy, czy weterynarz nas przyjmie, czy każde najpierw zapłacić faktury? Czy wystarczy nam karmy do końca tygodnia, czy będzie za co kupić następną? Nie chcemy martwić się o pieniądze, chcemy tylko ratować zwierzęta. Ale niestety jedno z drugim ściśle powiązane. Dlatego jak zawsze zwracamy się do Wasz prośbą o pomoc, po 5 zł, 10 zł, ale uzbierajmy na kolejne faktury.

Może się wydawać, że nic innego ostatnio nie robimy, tylko prosimy o pieniądze. Jeżeli ktoś tak myśli, to nie zdaje sobie sprawy z ilości podopiecznych i kosztów, jakie generują. Każdy kot, każdy pies jest przez nas leczony.

Często choroby przewlekłe jak koci katar czy panleukopenia (gdzie jest walka o życie) to nie jest kwestia jednego zastrzyku. Każde zwierzę jest odrobaczone, odpchlone, zaczepione. Non stop wykonujemy zabiegi kastracji u kotów i psów. Leki i usługi weterynaryjne nie tanieją, a wręcz odwrotnie. Weterynarze i tak bardzo nam pomagają, za co jesteśmy wdzięczni, ale nie mogą czekać na zapłatę w nieskończoność...

Supporters

Loading...

Supported by 7 people
207 zł (6,52%)