Koci Gang wspiera potrzebujące koty!

kocigang
organizator skarbonki

Tu Koci Gang.

Jako, że wszyscy jesteśmy bardzo wrażliwi na kocie łzy (w szczególności Kot Smutas) postanowiliśmy pomóc biednym, kocim obywatelom tego świata, którzy bez wątpienia takowej pomocy potrzebują. Nie będziemy rozwodzić się nad szczczegółami, bo chyba wszystko jest jasne. Drodzy fanatycy Kociego Gangu, apelujemy o wpłaty!

Z poważaniem,

Koci Gang (grupa na Facebooku: http://www.facebook.com/groups/kocigang/)

Kot Piekarz       (http://kotpiekarz.pl)
Kot Student       (http://kotstudent.pl)
Kot Hejter          (http://kothejter.pl)
Kot DJ               (http://kotdj.pl)
Kot Pianista       (http://kotpianista.pl)
Kot Smutas        (http://kotsmutas.pl)
Kot Łasuch         (http://kotlasuch.pl)
Kot Imprezowicz  (http://kotimprezowicz.pl)
Kot Arystokrata   (http://kotarystokrata.pl)

Wsparli

20 zł

Anonymous

pomagamy!
10 zł

Anonymous

Wszystkie koteczki są nasze... Dla Chanel się spóźniłam, ale z pewnością zdążę dla innych...
20 zł

Anonymous

Nigdy nie lubiłem kotów , ale chyba to się zmieni :)
50 zł

Anonymous

Oby Chanelka wyzdrowiała
15 zł

Anonymous

6 zł

Anonymous

Dla Chanel

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
Supported by 152 people
2 891,60 zł (144%)