Człowieku, nie zabiłeś mnie uderzając samochodem. Nawet nie sprawdziłeś, czy żyję...

Supported by 261 people
6 345 zł (211,5%)
Donate

Started: 08 July 2019

Ends: 08 October 2019

Krew, wszędzie krew. Nic nie widzę, ale czuję. Czuję każdy oddech, bardzo boli mnie głowa, wypadło mi oko... Cierpię. I tak cierpiałem kilka godzin nie mogąc się ruszyć, a Ty pojechałeś dalej. Człowieku, jesteś tam? Czy rozumiesz, co się stało? Czy wiesz, że przeżyłem? Jeśli to czytasz, to już wiesz.


Wiedz, że pewnie stracę oko, możliwe, że oba. Wiedz, że mam pęknięte spojenie żuchwy i długo nie będę mógł dam jeść... Wiedz, że jeszcze nie wiem, w jak ciężkim stanie jestem. Wiedz, że naprawdę cierpię.


Kociak znaleziony przy przystanku na obrzeżach Świdnika. Pewnie ma właściciela, jest zadbanym, kastrowanym młodym kocurkiem. Pewnie wiódł do tej pory szczęśliwe, kocie, wychodzące życie. Niestety, dziś jedna chwila zmieniła wszystko...


Stan kociaka jest ciężki. Udało się go skutecznie ustabilizować oraz czasowo scalić powieki. Czy tym razem się uda pomóc? Przed nami długa droga...Ilość podopiecznych trafiających do nas w ostatnim czasie w stanie tragicznym lub złym przerasta nasze możliwości finansowe i osobowe. Aktualnie mamy pod dachem 19 kotów i wszystkie wymagają ciągłej opieki. Prosimy o wsparcie.

Organizator
30 aktualnych zbiórek
69 zakończonych zbiórek
Supported by 261 people
6 345 zł (211,5%)
Donate