Tuptuś walczy o życie!

Supported by 330 people
2 025 zł (101,25%)

Started: 30 June 2017

Ends: 30 August 2017

Jego historia jest dosyć smutna, ale z happy endem, bo żyje :) Jako 3-tygodniowe maleństwo (ważące 220 g) został znaleziony z bardzo zaawansowanym kocim katarem :( Bardzo cierpiał, był słaby i wątły, miał małe szanse na przeżycie. Był karmiony ze strzykawki mlekiem w proszku.

Na szczęście się udało, przeżył i wyrósł na cudownego kocurka. Nadal walczymy o uratowanie jednego oczka - niedługo będzie miał zabieg ściągania błony, pod która najprawdopodobniej jest oko i jest jakaś szansa (znikoma), że będzie na nie widział. Drugie oczko jest zdrowe i Tuptuś wyśmienicie sobie radzi, jak każdy inny kot.

Tuptuś to przesłodki, mizialski, kochany i uroczy kocurek - nie da się go nie pokochać od pierwszego spotkania. Uwielbia się przytulać, domaga się głaskania, chodzi za człowiekiem krok w krok. Jest spokojny, łagodny i delikatny. Kot idealny pod każdym względem :) Pięknie dogaduje się z innymi kotami. Mile widziana adopcja do domu, gdzie jest już kotek albo razem z innym kociakiem z DT. Może też być kocim jedynakiem lub kompanem dla łagodnego pieska. Tuptuś czeka na dom, który pokocha go całym sercem.

Supporters

Loading...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
2 zakończone zbiórki
Supported by 330 people
2 025 zł (101,25%)