Operacja dla Sztefika!

Closed
Supported by 51 people
1 164 zł (38,79%)

Started: 15 May 2020

Ends: 31 July 2020

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Poznajcie Sparco zwanego Sztefikiem. Ten radosny, pełen życia i chęci na psoty piesek w ciągu zaledwie kilku dni stał się przygaszonym, apatycznym, cierpiącym i niesprawnym zwierzakiem. Z dnia na dzień praktycznie przestał się samodzielnie poruszać. Jego oczy gasły z każdą chwilą. Po odwiedzeniu weterynarza, serii badań krwi oraz badaniu tomografem komputerowym postawiono diagnozę - ucisk rdzenia kręgowego ciężkiego stopnia.

Jedynym ratunkiem jest operacja. Na chwilę obecną piesek bardzo cierpi, ma również ogromny problem z załatwianiem swoich potrzeb fizjologicznych. Na szczęście nie doszło do przerwania nerwu, co daje pomyślne rokowania po operacji, której koszt to 3000 zł. Apelujemy do wszystkich miłośników czworonogów i ludzi dobrego o pomoc.

Sztefik już na początku swojego życia miał pod górkę. Pierwsze miesiące swojego życia spędził u słynnej wróżki Teresy z Będzina wraz z wieloma psami czy kozami. U niej wolnością cieszyły się tylko te psy, którym udało się wydostać z piwnic i pozamykanych pokoi. Często były poranione. Niebadane, nieszczepione żyją w zamkniętym azylu wróżki Teresy. Następnie dzięki pomocy Fundacji SOS Dla Zwierząt udało się znaleźć dla pieska szczęśliwą rodzinę.

Supporters

Loading...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
1 zakończona zbiórka
Supported by 51 people
1 164 zł (38,79%)