Początek życia nie musi być cierpieniem... Dołącz do akcji "Otul miłością maluchy" z okazji Dnia Dziecka!

Closed
Supported by 6 474 people
150 125 zł (100,08%)

Started: 30 May 2023

Ends: 15 July 2023

Hour: 15:31

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Ich życie rozpoczyna się od cierpienia. Nie tak wyobrażamy sobie los dziecka, prawda? Głód, zimno i strach to pierwsze, czego się uczą i co przez kolejne lata będzie ich jedynym towarzystwem...

Dlatego z okazji Dnia Dziecka wszyscy razem wesprzyjmy najmniejsze i najmłodsze zwierzęta, które są lub dopiero będą podopiecznymi Fundacji i Stowarzyszeń dla zwierząt. Specjalistyczna karma, drogie leczenie, sprzęty takie jak inkubatory - to wszystko ratuje życie!

Pod tą zbiórką każda osoba może założyć skarbonkę, z której środki przeznaczymy dla Organizacji, wybranych przez twórców skarbonek. Jeśli chcecie otulić miłością maluchy, a nie znacie żadnej Organizacji, ratującej zwierzęta - bez obaw. Możecie wesprzeć zbiórkę, a środki powędrują do Fundacji i Stowarzyszeń, które biorą udział w akcji.

Bezdomne zwierzęta nie umieją się bawić. Nigdy nie odpoczywają. Żyją przeważnie samotnie, przepędzane i przeganiane. Jedyne, co trzyma je przy życiu, to wola przetrwania... Bezdomność skraca życie zwierząt. Ilu kotom nie udało się umknąć przed nadjeżdżającym autem? Ile psów umarło z wycieńczenia i wyziębienia w opuszczonych i zapomnianych miejscach? Ile zwierząt cierpi, bo ludzie są nieodpowiedzialni i samolubni? Czy istnieje jakikolwiek gatunek zwierząt, jakikolwiek element natury, który nie został dotknięty przez ludzkie okrucieństwo?

To bolesne pytania, na które nie znamy odpowiedzi. Ale wiemy, co możemy zrobić, żeby słowo "człowieczeństwo" znowu brzmiało dumnie. Dlatego przygotowaliśmy specjalną akcję "Otul miłością maluchy", której celem jest wsparcie najmłodszych i najmniejszych podopiecznych Organizacji dla zwierząt. 

Pojawienie się nowych zwierząt w azylu to zawsze ogromny wydatek. Małe, młodziutkie ciałka naznaczone bezdomnością są bardziej podatne na choroby i wymagają ogromnej wiedzy, uważności i intuicji, by uratować je przed śmiercią lub kalectwem... Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile bezdomnych maluchów potrzebuje pomocy, a to są przecież setki zwierząt rocznie, które mogłyby wieść szczęśliwe i bezpieczne życie u boku człowieka... 

#otulmiłościąmaluchy - to hashtag naszej akcji, który możecie śmiało wykorzystać do promowania całej zbiórki. Oznaczajcie nas w social mediach, udostępniając ją, gdzie tylko się da. Wysyłajcie do nas zdjęcia swoich zwierzaków, otulonych miłością lub wrzucajcie je w Waszych social mediach, używając hashtaga #otulmiłościąmaluchy

Zaangażujmy swoje rodziny, znajomych i bliskich, pokażmy dzieciom i młodym ludziom, że pomaganie, zwłaszcza tym najsłabszym, to wartość sama w sobie! Mamy takie marzenie, żeby poruszyć cały Internet, całą Polskę i cały świat, by zjednoczyli się dla zwierzaków i otulili je miłością! To jak, dołączycie do nas, abyśmy razem nieśli pomoc?

Regulamin akcji "Otul miłością maluchy"

Organiser
1 actual cause
27 ended causes
Supported by 6 474 people
150 125 zł (100,08%)