Skazana na śmierć głodową

Closed
Supported by 64 people
1 340 zł (67%)

Started: 25 November 2019

Ends: 01 April 2020

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Okrucieństwo człowieka nie zna granic. Bezlitosny typ ludzki wrzucił młodziutką, drobniutką kotusię do czarnego kontenera Firmy Remondis w Tarnowskich Górach. Maleństwo owinięte było w różowy polarowy kocyk. Nastolatka podchodząca do kontenerów z odpadami domowymi usłyszała ciche kwilenie dochodzące ze sterty śmieci. Wyjęła przerażone zwierzątko i wraz ze swoją matka powiadomiły telefonicznie fundację.

Pomocy lekarskiej udzieliła klinika weterynaryjna w Zabrzu. Koniecznie należało wzmocnić kotkę, nawodnić i nakarmić. Została również odrobaczona i odpchlona. Jej drobniutkie ciałko lekko pokryte płowym włosem wymagało dogrzania ze względu na jego wychłodzenie. Dopiero po kilku dniach zabiegów wzmacniających oraz terapii p/bólowej oraz antybiotykowej lekarze mogli przeprowadzić zabieg amputacji martwiczego ogonka.
Gorąco prosimy darczyńców o pomoc w terminowym uregulowaniu należności za usługę weterynaryjna kliniki, Cena jest wysoka, lecz bacząc na zaangażowanie lekarzy oraz techników całodobowo opiekujących się kocią drobinką  od 12 listopada do 22 listopada 2019 r. - warto dorzucić grosz ze swojego szczerego serca. Czeka nas jeszcze kilka wizyt kontrolnych w klinice oraz kontynuacja szczepień p.chorobom zakaźnym.

Ufamy, że z pomocą darczyńców uda nam się zebrać należną sumę w terminie do 2 grudnia 2019 r. W tym dniu powinniśmy zgłosić się do kliniki na drugie szczepienie Penelopy. Tym bardziej potrzebujemy szansy na uregulowanie faktury. Kocię przeznaczamy do adopcji. Marzymy o rozsądnych właścicielach, odpowiedzialnych, posiadających wysoki poziom uczuć...

 

Supporters

Loading...

Supported by 64 people
1 340 zł (67%)