Sprawmy, by biegał, jak dawniej

Closed
Supported by 94 people
1 506 zł (100,4%)

Started: 08 February 2018

Ends: 21 February 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Leżał na poboczu, po zderzeniu z autem. Z bólem, bez pomocy. Kierowcy mijali go i nic. Jeden tylko przykrył go kawałkiem tkaniny i zadzwonił po ratunek. Ale ten od urzędnika gminy nie nadszedł. Nie przyjechał także lekarz weterynarii. Mały, czekoladowy piesek nadal leżał i czekał...

W końcu po psa wyjechali wolontariusze naszej organizacji. Zastaliśmy go tam, gdzie wskazano, tj. przy drodze. Natychmiast zawieźliśmy go na prześwietlenie RTG, ponieważ podejrzewalismy, iż ma złamaną przednią łapę. 

Psiak po konsultacjii u radiologa i ortopedy zakwalifikowany został do zabiegu. Ma złamanie na łokciu, odłamany jest cały guz łokciowy, potrzeba zalożyć specjalne blaszki, ześrubować kości. Zabieg wraz z obserwacją psa i opieką pooperacyjną wyniesie ok. 1500 zł. Nie można długo czekać z pomocną, bo każdy dzień dla tego psa jest cierpieniem.

Zabieg planowany jest na dziś, mamy kilka dni na uzbieranie całej kwoty, za kilka dni odbieramy psa z kliniki. Bardzo prosimy o wparcie operacji tej malutkiej biedy, jak i znalezienie mu nowego domu. 

Supporters

Loading...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
33 zakończone zbiórki
Supported by 94 people
1 506 zł (100,4%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość