Ratujemy psy 80-letniej kobiety...

Supported by 63 people
1 552,81 zł (7,76%)

Started: 24 May 2019

Ends: 06 July 2019

Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy uratować kolejne potrzebujące życia. Zebrana kwota pomogła nam w zabezpieczeniu weterynaryjnym Perełki, Rysi, Mikołaja, Figo, Scoobiego, Sziszy oraz Dayle'a. Większość z nich jeszcze czeka na nowych, odpowiedzialnych opiekunów. 

Perełce się poszczęściło. Po usunięciu pękających już guzów na listwach mlecznych trafiła do domu w Bydgoszczy. Na zdjęciu poniżej widać szwy pooperacyjne:

Perełka w końcu czuje się bezpieczna i kochana i chyba nawet nauczyła się obsługi komputera ;)

Do uratowanych zwierząt należy również Rysia. Jeszcze troszkę wystraszona, ale wszytsko jest na dobrej drodze. Jeszcze nie tak dawno nie pozwalała do siebie podejść - dziś? Wskakuje na kolana i czepie przyjemność z bliskości człowieka. 

Jest i Mikołaj. Pod naszą opieką ze stroniącego od ludzi psa zrobił się szukający kontaktu z człowiekiem i okazji do zabawy Miki ;) Miki też szuka domu: 

Z interwencji pochodziły również dwa szczeniaki - Figo i Scooby. Obydwa po zabezpieczeniu weterynaryjnym trafiły do kochających domów:

Na dom czekają jeszcze dwa koty z interwencji u starszej kobiety- Szisza i dayle maja około roku, zostały przebadane i wysterylizowane/ wykastrowane. Szisza z nadzieją patrzy w przyszłość:

Rónież Dayle liczy na to, że niedługo odnajdzie Go kochający dom:

To Państwo z naszą współpracą sprawiliście, że te zwierzęta są już bezpieczne i mają szansę na szczęśliwe życie! Dziękujemy w imieniu Perełki, Rysi, Mikołaja, Figo, Scooby'ego, Sziszy i Dayle'a :)

Supporters

Loading...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
25 zakończonych zbiórek
Supported by 63 people
1 552,81 zł (7,76%)