Żył pod piłą, zbieramy na leczenie

Closed
Supported by 118 people
1 082 zł (90,16%)

Started: 04 November 2018

Ends: 27 November 2018

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Ten pies miał szczególnego pecha. Mieszkał w pseudohodowli pod Garwolinem bez wody, przywiązany do piły tarczowej. Żył we własnych odchodach, na ciężkim, grubym łańcuchu i sznurze. Nie miał choćby skrawka swojego miejsca, nie wspominając o luksusie, jakim byłaby dla niego zwyczajna buda. Nie miał, gdzie się schronić. Z tego koszmaru udało się go wyciągnąć…

Mały kundelek miał bardzo małe szanse na przeżycie zimy. Zabraliśmy go z kilkudziesięcioma innymi psami przywiązanymi do żłobów, koryt i trzymanych w kojcu, z wyrwanymi płatami skóry.

Gdy trafił do naszego azylu, był mocno wycofany, stronił od człowieka… Długo odbudowywaliśmy zaufanie tego skrzywdzonego psa. Pozostałe psiaki  ze wspomnianej pseudo hodowli szybko znalazły domy, a Gacek - zwyczajny kundelek - tkwi w azylu i wciąż nie ma swojego miejsca… Jakby los mało go dotknął teraz zdiagnozowano u Gacka rozwarstwienie się kości.

Z iloma jeszcze przeciwnościami będzie musiał się zmierzyć? Pies został zakwalifikowany na zabiegu usunięcia główki kości udowej. Po tym zabiegu i rehabilitacji będzie mógł normalnie się poruszać, już bez bólu.

Koszt powrotu Gacka do zdrowia to kwota 1200 zł. To koszt samej operacji i diagnostyki przed zabiegiem i kilka tygodni po. Twoje wsparcie = szczęśliwe życie skrzywdzonego psa…

Supporters

Loading...

Organizator
1 aktualna zbiórka
55 zakończonych zbiórek
Supported by 118 people
1 082 zł (90,16%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość