Remontujemy azyl dla uratowanych zwierząt!

Supported by 128 people
1 803 zł (3,6%)
To reach our goal: 48 197 zł
Donate

Started: 25 March 2021

Ends: 01 December 2021

Zbiórka ma na celu zdobycie środków na remont między innymi gabinetu weterynaryjnego Fundacji Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt "NERO" w Sochaczewie. Fundacja od 13 lat zajmuje się pomocą zwierzętom.

Pomieszczenia, służące jako gabinet lekarski, są częścią budynku i są niezbędne, gdyż trafiają do nas zwierzęta chore, z wypadków drogowych, wymagające leczenia. Nie mogą on trafić bezpośrednio do boksów - muszą być pod szczególną opieką lekarską. Nasz gabinet-szpitalik służy nam 13 lat. Uratowaliśmy dzięki niemu wiele żyć, ale niestety widać jest już ślady "zębów czasu". Zniszczone drzwi, obgryzione ściany, przerdzewiałe kenele.... Co tu gadać, gabinet potrzebuje remontu. 

Małymi kroczkami w miarę zdobywania środków remontuję trzynastoletnie zniszczenia, ale sen z powiek spędza mi dach. W całym domu sufit tak wygląda.

Dom w całości przeznaczony jest pod użytkowanie przez zwierzaki. Podczas deszczu we wszystkich pomieszczeniach leje się woda. Często podczas opadów musimy przesuwać kenele z chorymi zwierzętami, bo z sufitu leje się woda. Namoknięty sufit grozi zarwaniem. Zalewana jest instalacja elektryczna - z tej przyczyny często nie mamy prądu, bo robią się zwarcia.

Wezwany fachowiec ocenił sytuację - konieczna jest wymiana poszycia dachu. Niestety nie mamy na to środków. Zebrane kwoty z trudnością starczają na zakupienie karmy i podstawowych leków dla ponad siedemdziesięciu zwierząt - psiaków i kotów. Prosimy o wsparcie!

Supporters

Loading...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
5 zakończonych zbiórek
Supported by 128 people
1 803 zł (3,6%)
To reach our goal: 48 197 zł
Donate