Kotka ze zmiażdżoną miednicą po wypadku walczy o sprawność!

Supported by 347 people
12 850 zł (107,08%)
Adopcje

Started: 27 January 2023

Ends: 30 March 2023

Hour: 23:59

Kotka po wypadku w Rokietnicy, uratowana przez dwóch chłopców, którzy zainteresowali się jej losem. Jeden z nich zdjął kurtkę, aby bezpiecznie przetransortować kotkę do najbliższego gabinetu weterynaryjnego, gdzie kotce udzielona została pierwsza pomoc. Ogromnie dziękujemy aninimowym bohaterom za ratunek kotki oraz dr Godek i jej zespołowi za przyjęcie jej pod swoją opiekę.

Po przejęciu zwierzęcia przez nas od razu zauważyliśmy, że potrzebna będzie szersza diagnostyka - korka miała niedowład tylnych łap i była bardzo osłabiona!!

Obecnie kotka przebywa w szpitalu, gdzie otrzymała natychmiastową pomoc. Po pierwszych badaniach wiemy już, że mamy fatalne złamanie miednicy, uszkodzenie panewki udowej i przemieszczenie pęcherza. Jedyna szansa to operacja!

Czy jesteśmy w stanie pomóc? Załamujemy ręce, bo już wiemy, że przerasta to nasze obecne możliwości finansowe. Ale cóż począć...

Jak zwykle serce zwycięża nad rozumem - ratujemy!

Szacunkowy koszt leczenia to 1 500 zł za diagnostykę i 1 500 zł za operację. Razem: 3 000 zł!!

DO TEGO POTRZEBUJEMY WAS. Tyle razy udowodniliście, że możemy na Was liczyć. 

Dysponujemy na razie tylko jednym zdjęciem kotki, z wczorajszego badania :( Filmik ze uratowania kotki można znaleźć na fanpagu: 

https://www.facebook.com/rokietnicawokolnas

https://fb.watch/ijoBkC4kuV/ 

Załączniki

Supporters

Loading...

Organiser
9 actual causes
119 ended causes
Supported by 347 people
12 850 zł (107,08%)
Adopcje