"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla schroniska w Toruniu

Schronisko w Toruniu
organizator skarbonki

Schronisko w Toruniu

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VI edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu istnieje od 1963 roku. Aktualnie ulokowane jest przy ul. Przybyszewskiego 3, w centrum miasta, przy parku miejskim, niedaleko rzeki Wisły. W chwili obecnaj schronisko dysponuje 121 kojców różnej wielkości, która z reguły uzależniona jest od rodzaju potrzeb, jakie ma zwierzęciu spełniać. Są pomieszczenia pojedyncze, głównie dla zwierząt nowych, które muszą przejść kwarantannę, jak i dla zwierząt agresywnych, które muszą być oddzielone. Na terenie schroniska znajduje się ambulatorium weterynaryjne, w którym przeprowadzane są zabiegi i operacje. Ponadto dysponujemy izolatkami dla zwierząt chorych oraz salą z boksami dla zwierząt pooperacyjnych. Do schroniska przyjmowane są wszystkie zwierzęta, często w złym stanie zdrowia. Każde musi przejść kwarantannę w czasie której jest odrobaczane, szczepione przeciwko chorobom wirusowym i wściekliźnie oraz sterylizowane.

Wsparli

20 zł

gsk

15 zł

Anonymous

10 zł

Anonymous

22 zł

em

200 zł

Magda

120 zł

Ania

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
8%
437 zł Supported by 7 people CEL: 5 000 ZŁ