Sonia karmi 9 dzieci, mimo że ma otwartą ranę - rozpadający się nowotwór...

Closed
Supported by 200 people
6 645 zł (110,75%)

Started: 10 November 2019

Ends: 06 December 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Nie uważam się za matkę idealną. Nie myślę też, żebym była matką najgorszą na świecie. Kocham moje dziecko najbardziej na świecie, ale nie ukrywam, że czasami mam ochotę go "udusić".  Nigdy też nie oceniałam macierzyństwa przez pryzmat gatunku. Każda matka, czy ta dwunożna, czy na czterech łapach, ma swoją granicę cierpliwości do własnego dziecka. Ale kiedy zobaczyłam ją...

Zrozumiałam że ze swoją miłością macierzyńską nie dorastam tej suni do pięt. Z otwartą raną po rozpadniętym guzie nowotworowym, leżała i cierpliwie karmiła swoje dzieci. Nie mrugnęła nawet, kiedy jeden z maluchów włożył łepek w tą okropną dziurę i szukając sutka zaczął ssać żywe mięso. Sonia leżała i czekała aż przestanie, chociaż ból, jaki musiała odczuwać, był niewyobrażalny. Pokłoniłam się przed jej matczynym uczuciem. Schyliłam nisko głowę przed suczką - zwykłą, skundloną suczką, na którą nikt nie spojrzał z szacunkiem.

Jest dla mnie wzorem. Jest dla mnie obrazem PRAWDZIWEJ MATKI. Szczeniaków jest 9. Ona sama.  Odebrana interwencyjnie z miejsca, gdzie pieniądze wolano przeznaczyć na alkohol niż ratowanie jej życia.

Rozpadający się guz. Otwarta rana. Leczenie trwało długo... Operacja usunięcia listwy mlecznej, biopsja, hospitalizacja w pierwszych dobach. Koszty ogromne. Zostawić, bo fundacja jedzie na oparach i ma wstrzymane nawet awaryjne odbiory? Nie spróbować? Nie możemy tej bohaterskiej Mamie Soni tego odmówić. Ona na to nie zasłużyła.

Ona ma teraz nas, a my mamy Was... Damy radę ? Do całej masy kosztów dochodzi odrobaczenie, potem szczepienia zakaźne dla maluszków... jest ich 9! 6 suniek i 3 samczyki - wszystkie cudowne! Chemy maluchy przestawić na pokarm zastępczy w jak najszybszym tempie, by móc Soni zatrzymać laktację i by trafiła na stół operacyjny. Błagamy...

Loading...

30 zł

Google Pay

3 darowizny na tę zbiórkę, ostatnia
Organizator
2 aktualne zbiórki
16 zakończonych zbiórek
Supported by 200 people
6 645 zł (110,75%)