Fundacja SOS Bokserom

8 Stałych Pomagaczy
Marta Figas
5 zł miesięcznie
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Germaine Chekerjian

E-mail adopcje@sosbokserom.pl

Telefon 798180888

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Pomagamy i ratujemy od lat boksery, ale pod nasza opiekę trafia coraz wiecej buldogów francuskich, angielskich, mopsów i innych psów, które płaca najwyższa cenę za swoja popularność: zdrowiem i życiem.

Nasze główne filary działania to min:

EDUKACJA - społeczeństwa dotycząca tematyki pseudo- hodowli, dobrostanu zwierząt. Podnoszenie świadomości społeczeństwa poprzez regularne relacje na temat specyfikacji rasy, ich chorób, żywienia.
STERYLIZACJA I KASTRACJA - nasi podopieczni przechodzą zabiegi kastracji i sterylizacji, aby zapobiegać chorobom oraz rozmnażaniu
CZIPOWANIE I REJESTROWANIE - zwierzęta, które są pod nasza opieką zawsze są zaczipowane i zarejestrowane w odpowiedniej bazie, edukujemy właścicieli zwierząt jakie zalety niesie za sobą czipowanie i rejestrowanie ich zwierząt
INTERWENCJA - podejmujemy działania mające pomóc zwierzętom w stanie zagrożenia zdrowia i życia
WALKA O SPRAWIEDLIWOŚĆ - zawsze reprezentujemy prawa pokrzywdzonych zwierząt i występujemy w charakterze oskarżyciela posiłkowego w sprawach o znęcanie się nad zwierzętami. Walczymy o prawa zwierząt w Sądach do końca, nieraz kilka lat, nie poddajemy się.

Uratowaliśmy i pomogliśmy już wielu psom rasy lub w typie rasy bokser, buldog, mops i inne. Jesteśmy organizacja pożytku publicznego, której statutowym celem jest ochrona zwierząt.

Od lat na rzecz naszych podopiecznych można przekazywać swój 1% podatku wpisując w rocznym rozliczeniu nr KRS 0000318908.
Dziękujemy, że możemy nadal pomagać dzięki Tobie.

Wsparli

100 zł

Anonymous

50 zł

ilona

25 zł

Anonymous

150 zł

Karolina Drab

20 zł

Dorota

50 zł

Anonymous

Show more

8 Stałych Pomagaczy
Marta Figas
5 zł miesięcznie