Bez Was nie przetrwamy. Pomocy!

Supported by 719 people
30 112 zł (30,11%)
To reach our goal: 69 888 zł

Started: 18 January 2023

Ends: 01 July 2023

Hour: 22:00

"Przychodzi taki czas, kiedy miłość do zwierząt przestaje być tylko pasją, a staje się sensem życia". Przychodzi taki czas, kiedy sens życia staje się ciągłą walką, łzami i bezsilnością. Ze skrajności w skrajność.

Ktoś powie - "po co Wam to?" Odwróć wzrok, tak wygodniej... Jednakże z tej drogi nie da się już zawrócić. Co dzień widok merdających ogonków daje siłę, by walczyć dalej.

Dramat, który rozgrywa się wokół nas, dotyka również naszą Fundację i to w bardzo bolesny sposób. Mamy już pod opieką ponad 100 zwierzaków. To w skali miesiąca ogromne koszty. Mamy mnóstwo rachunków do opłacenia, zaplanowane kolejne zabiegi i operacje, strach pomyśleć, co będzie za miesiąc, bo końca tego koszmaru nie widać. Trudno w takiej sytuacji spać spokojnie... Staruszki i schorowane pieski wymagają leczenia, suplementów. Liczymy się z tym, że większość z nich zostanie z nami już na zawsze, mało kto chce adoptować starego, schorowanego psa a my głównie mamy takie chorowitki i dziadunie.

Zatrzymaj się na chwilkę, zobacz i zdecyduj czy warto nam pomagać.

Kochamy je, pielęgnujemy, zmieniamy pieluszki tym które już nie trzymają moczu. Oddajemy im całych siebie. Dlatego też prosimy Was o pomoc, o pomoc i nadzieję. Bez nich nasza praca byłaby niemożliwa. Jesteśmy również ogromnie wdzięczni za to, że jesteście z nami ❤️🐾

W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy za choćby najmniejszy datek. Prosimy też o słowa wsparcia, one są naszym paliwem, w tych ciężkich czasach. Możecie pomagać, udostępniając zbiórkę na portalach społecznościowych — to dzięki temu nasze zasięgi stają się lepsze, a co za tym idzie, docierają do większej ilości dobrych ludzi. To naprawdę wielka pomoc. 

Z góry dziękujemy za okazane serca 💕

Koszty leczenia piesków są ogromne, sami zobaczcie. 

 

 

Supporters

Loading...

Organiser
2 actual causes
98 ended causes
Supported by 719 people
30 112 zł (30,11%)
To reach our goal: 69 888 zł