Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział Nowy Sącz

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział Nowy Sącz

Reprezentant Marta Kalarus

E-mail tozns@wp.pl

Telefon 18/ 443-42-27

Lokalizacja Nowy Sącz, małopolskie

 Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami podejmuje bezpośrednie i pośrednie interwencje w obronie praw zwierząt, reaguje na przypadki krzywdzenia i znęcania się nad zwierzętami.
  Uwrażliwia społeczeństwo na potrzeby zwierząt, szczególnie zwierząt bezdomnych, oczekujących pomocy od człowieka, aby mogły żyć w godnych warunkach. Prowadzi działania w celu ograniczania liczby zwierząt bezdomnych w mieście. Wspomaga osoby opiekujące się i dokarmiające bezdomne zwierzęta udostępniając bezpłatnie karmę i tabletki antykoncepcyjne dla kotek.
Uczy odpowiedzialności wobec zwierzęcia towarzysza, przyjaciela, stróża. Pośredniczy pomiędzy oddającymi zwierzęta i przyjmującymi zwierzęta, przyjmuje informacje o zagubieniu lub znalezieniu. Prowadzi działalność propagującą potrzeba ochrony praw zwierząt na łamach prasy, w radiu i tv, na bazie własnych wydawnictw. Zabiega o powiększanie liczebności osób w szeregach Towarzystwa,rozszerzając wachlarz skutecznego działania na rzecz ochrony praw zwierząt. Organizuje imprezy i akcje charytatywne z których dochód przeznacza na pomoc zwierzętom. Podejmuje działania i zabiega o otworzenie i uruchomienie schroniska dla bezdomnych zwierząt w Nowym Sączu.

Loading...

1 800 zł

Quattro sp. zo.o.

18 darowizn na tę organizację, ostatnia