Trójgłowy Smok potrzebuje jedzenia i obróbki medycznej

Closed
Supported by 28 people
340 zł (22,66%)

Started: 15 October 2015

Ends: 15 December 2015

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Na początku września na warszawskim parkingu ktoś porzucił trzy młode, biało-rude kocięta, właściwie już podrostki. Na szczęście karmicielka zaalarmowała nas i pewnej soboty zabraliśmy młodzież do ciepłego, bezpiecznego domu tymczasowego. Młodzież została roboczo nazwana Trójgłowym Smokiem i obdarzona jest iście smoczym apetytem.
 


Poza tym, ze najchętniej zjedliby konia z kopytami, potrzebują też opieki medycznej. Młodziaki są odpukać zdrowe, ale oczywiście trzeba je dwukrotnie odrobaczyć, dwukrotnie szczepić i wykonać testy FIV/FeLV – najlepiej też dwukrotnie, w odstępie czasu. Łącznie jest to koszt niemały, a cały czas dochodzi koszt jedzenia pożeranego ze smakiem.


Wstępny, ostrożny koszt pełnej obróbki medycznej każdego z kociaków to ok. 200 zł. Do tego oczywiście dochodzi koszt wyżywienia – szacunkowa kwota utrzymania kociąt przez pierwsze dwa miesiące to ok. 900 zł. To spory wydatek dla Fundacji, a nie chcemy, aby część tych kosztów spadła na dom tymczasowy, który i tak poświęca mnóstwo czasu i wysiłku. Trójgłowy Smok dziękuje za wsparcie.
 


Jeden ze Smoków pojechał właśnie do swojego domu stałego. Cieszy nas to ogromnie. :) Co za tym idzie wszelkie koszty z nim związane będzie ponosić już nowy opiekun.

 

Supporters

Loading...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
2 zakończone zbiórki
Supported by 28 people
340 zł (22,66%)