Zimą przemarznięte, latem ledwo mają czym oddychać...

URGENT!
13 days left
Supported by 355 people
8 341 zł (33,36%)
To reach our goal: 16 659 zł
Donate

Started: 27 September 2021

Ends: 03 February 2022

Zimą przemarznięte, latem ledwo mają czym oddychać... 😟

Mowa o naszych podopiecznych w `Zwierzakobusie. Niestety "paka" busa, nie jest wyizolowana, nie ma klimatyzacji. Oznacza to, że zwierzęta przewożone z interwencji, zwierzęta chore jadące do i od weterynarza - w zależności od temperatury - albo marzną, albo się gotują.  Do tej pory latem byliśmy uzależnieni od temperatury; jedynie wczesnym rankiem i nocą temperatura była znośna i mogliśmy działać. Byliśmy bezradni bo wiedzieliśmy, że moglibyśmy pomagać wydajniej ale nie możemy trzymać zwierząt w nagrzanym aucie. Zimą z kolei nie mamy żadnego wyboru; o każdej porze dnia i nocy zwierzętom w aucie jest zimno.

Nie wiedzieliśmy co mamy z tym zrobić...

Nie mogliśmy patrzeć jak się męczą więc zaczęliśmy szukać rozwiązania. Okazało się, że można pakę wyizolować, a następnie założyć klimatyzację/ogrzewanie tak, by bus był przystosowany do jazdy w każdych warunkach!

Rozwiązanie idealne. Bus jest nowy, wygrany w zeszłym roku, więc inwestycja w izolację byłaby na lata. Tylko ta cena... 25 tysięcy złotych 😟 Przerażająca... Ale wiemy, że musimy to zrobić.

Dlatego zwracamy się o pomoc do Was, bo wiemy, że tylko na was możemy liczyć. Wielkimi krokami zbliża się zima, najgorszy czas dla bezdomniaków. Czy uda nam się zdążyć przed mrozami?

Jej nie zdążyliśmy pomóc... Przyszliśmy z pomocą zbyt późno. Gdy chodzi o ratowanie życia liczy się każda minuta. Nie pozwólcie by temperatura nas ograniczała :(

 

Jednak mimo, że nie zawsze jesteśmy w stanie zdążyć z pomocą zrobiliśmy dzięki Wam już wiele dobrego. Zobaczcie sami:

Supporters

Loading...

Organizator
10 aktualnych zbiórek
222 zakończone zbiórki
13 days left
Supported by 355 people
8 341 zł (33,36%)
To reach our goal: 16 659 zł
Donate