... Aby brak pieniędzy nie decydował o życiu i śmierci

Supported by 5 518 people
104 946,71 zł (209,89%)
Adopcje

Started: 08 July 2017

Ends: 17 January 2020

Hour: 01:00

Jedna zbiórka, podpięte pod nią 105 skarbonek - i niezliczona ilość spraw, jakie udało się załatwić dzięki Waszemu wsparciu. Umożliwiliście diagnostykę i leczenie kilkudziesięciu kotom, w tym także bezdomnym i wolno żyjącym, które poza Wami nie mogły liczyć na nikogo, pomogliście w utrzymaniu i leczeniu najbardziej wymagających naszych podopiecznych. Z pewnością nie pamiętacie wszystkich przypadków, podczas których spieszyliście nam z pomocą, ale z pewnością niektóre utkwiły w Waszej pamięci:

- pomogliście uratować zmasakrowanego Melchiora, któremu trzeba było amputować łapkę: nie dość, że wyzdrowiał, to jeszcze znalazł kochający dom :)

- byliście przy nas, kiedy walczyliśmy o zdrowie i życie Ragnara, kociaka z niedowładem łapek: nie udało się niestety go ocalić, ale dzięki Wam wiemy, że zrobiliśmy wszystko, co można było zrobić...

- pomogliście ogarnąć weterynaryjnie podpoznańskie stadko kotów, w którym spustoszenie siał rak płaskonabłonkowy: części z nich mogliśmy już tylko pomóc bezboleśnie odejść, ale bracia Strzyżyk i Rudzik nadal są z nami i walczymy o ich zdrowie!

- dzięki Waszemu wsparciu Rudka, malutka koteczka ze złamaniem stawu łokciowego, otrzymała pomoc, ocaliła łapkę i znalazła dom :)

To tylko niektóre z przypadków, którym mogliśmy stawić czoło dzięki Waszej pomocy - gdybyśmy mieli je wymieniać i opisywać, ciągnęłyby się stronami... Dziękujemy Wam gorąco za każdą wpłatę, każde wsparcie, każde dobre słowo :) Pokazaliście, że razem możemy więcej!

Organiser
4 actual causes
135 ended causes
Supported by 5 518 people
104 946,71 zł (209,89%)
Adopcje