10 lat Fundacji Kotangens

Monika Paczkowska
organizator skarbonki

Kochani, dokładnie 12 grudnia 2012 roku został podpisany akt założycielski Fundacji Kotangens.

W tym roku Fundacja Kotangens obchodzi dziesięciolecie działania. Wygrana w konkursie była by dla nas najlepszym prezentem, a właściwie prezentem dla naszych podopiecznych.

Pod naszą opieką ustawicznie znajduje się około 200 kotów, rozmieszczonych w Domach Tymczasowych, lecznicach.

Dodatkowo pomagamy przetrwać kotom wolno żyjącym, dokarmiając, lecząć, kastrując. Dokarmiamy kilkaset kotów wolno żyjących na działkach, podwórkach.

Anonimowy Pomagacz

Każdego roku udzielamy bezpośredniej pomocy ponad tysiącu kotom, są to kastracje, leczenia, szukanie domów. Około 300 kotom rocznie znajdujemy nowe domy.

Anonimowy Pomagacz

To ogrom codziennej, systematycznej i cieżkiej pracy, którą wykonujemy jako wolontariusze. Cały czas działanie fundacji opiera sie na wolontariacie, nie pobieramy wynagrodzeń za naszą pracę, jednak koszty działania fundacji są wysokie. Głównym kosztem są usługi weterynaryjne, potem zakup karmy, żwirku, sprzetu, paliwa.

Anonimowy Pomagacz

Od roku 2015 posiadamy status OPP, czyli jesteśmy organizacją pozytku publicznego, która może zbierać 1%. W związku z tym zobowiązani jesteśmy publikować sprawozdania na stronie NIW, staramy się aby nasza działalność była transparentna.

Dlatego możemy powiedzieć, ze nie prosimy dla siebie a dla kotów, którym pomagamy.

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Fundację Kotangens tworzy stały trzon około 10 wolontariuszy i całe grono osób wspierających.

Jeżeli doceniasz naszą codzienną pracę i starania, wpłać symboliczną złotówkę do skarbonki konkursowej i zachęć do tego jak najwięcej znajomych.

Jeżeli uda nam się zdobyć dotację środki wydamy na opłacenie faktur weterynaryjnych za leczenie kotów będących pod naszą opieką, na ten cel przeznaczymy również środki zebrane w tej skarbonce.

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

50 zł

Henryka Kulesza

Pozdrawiamy z Mikusiem panią Marzenę Janicką
20 zł

Anonimowa Pomagaczka

1 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
4 263 zł
Wsparło 295 osób