31 Urodziny Karoliny dla dzikich zwierząt

Karolina Od Kotów
organizator skarbonki

Kochani! 15 stycznia obchodzę 31 urodziny!

Rok temu z okazji okrągłej 30 udało nam się zebrać ponad 900 zł na ratowanie bezdomnych zwierząt dla Fundacji Felis z Lublina, za co jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję!

W tym roku znowu ośmielam się zorganizować urodzinową zbiórkę dla wszystkich, którzy do życzeń chcieliby dorzucić kilka groszy na szczytny cel. Nie jest to okrągła rocznica urodzin, ale wierzę, że znajdzie się kilka osób, które zechcą zrobić mi tę przyjemność i zasilą skarbonkę symboliczną kwotą i wspólnie uzbieramy większą sumę niż rok temu ;)

Tym razem zdecydowałam się pomóc dzikim zwierzętom. Na tą decycję wpłynęła polityka ministerstwa ochrony środowiska: przyzwolenie na odstrzał zwierząt chronionych i polowanie na terenach rezerwatów oraz dewastacja środowiska naturalnego. Wszystkich zwierzolubów i moich przyjaciół zapraszam do zapoznania się z działalnością Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu, dla którego trafią pieniądze ze zbiórki. Ratowanie bocianów przed zamarznięciem oraz budowa pogotowia dla niedźwiedzi, to niektóre z akcji prowadzonych przez Ośrodek.

Liczę na Was Kochani!

Wsparli

40 zł

lady_sedrid

Jeszcze raz z najlepszymi życzeniami radośnie wspieram szczytny cel! :-)
20 zł

Dawid

Sto lat :)
20 zł

Kaśka

100 zł

E.

Wszystkiego najlepszego :)
20 zł

Karol

5 zł

Dagmara

Sto lat, sto lat :*

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
48%
440 zł Wsparło 14 osób CEL: 900 ZŁ