500+ dla seniora

jaggal
organizator skarbonki

Sobiesław w ciągu wielu lat bytowania na "wolności" zdążył zużyć wiele ze swoich kocich żywotów. To, że ten kocur żyje, naprawdę jest cudem - problemy ze wzrokiem, tragedia w paszczęce, w ciele śrut, w tym jeden pocisk, który na pewno drasnął kręgosłup... Do tego mocno przykurczona łapka, która wydawała się zupełnie niesprawna, kocur w ogóle nie stawiał jej na ziemi, tylko trzymał ugiętą w powietrzu - najprawdopodobniej pozostałość po poważnym wypadku samochodowym. Tymczasem dokładniejsze badania dały nam nadzieję na to, że łapkę uda się przynajmniej częściowo "zreperować"!

Specjalista stwierdził, że Sobciowy przykurcz to na 90% uszkodzenie mięśnia prostownika, więc żeby przywrócić kończynie sprawność, trzeba przeciąć mięśnie zginacze, wyprostować łapkę i zapakować w sztywny opatrunek - jest duże prawdopodobieństwo, że mięśnie się odpowiednio zregenerują i podejmą pracę!

Przed Sobiesiem wielka szansa na znaczną poprawę komfortu życia - w obecnej postaci łapka jest głównie balastem, który w żaden sposób nie pomaga naszemu seniorowi w poruszaniu się. Sobek jest już starszym kotem, każde odciążenie stawów i możliwość poruszania się jak najbardziej zbliżona do naturalnej jest dlań skarbem...

Koszt operacji wstępnie szacujemy na około 500 zł. To dużo? Niedużo? Dla nas bardzo dużo, bo finansowo - jak zawsze po wyczerpującym sezonie wiosennym - stoimy naprawdę źle. Ale dla Sobiesława to znaczy jeszcze więcej - więc prosimy, pomóżcie!

jaggal

jaggal

jaggal

jaggal

Wsparli

40 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

iwona

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
150%
750 zł Wsparło 15 osób CEL: 500 ZŁ