5 lat pomocy dla zwierząt! Pomożecie nam dalej pomagać?

Wsparło 15 osób
435 zł (8,69%)
Brakuje jeszcze 4 565 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 16 Czerwca 2021

Zakończenie: 31 Grudnia 2021

Nikt tego nie policzył, ile zwierząt otrzymało pomoc, kiedy w dniu 6.07.2016 roku powstała pierwsza w gminie organizacja społeczna o statutowym celu ochrony zwierząt.

Początki są zawsze trudne, szczególnie kiedy wchodzi się w temat, o który jeszcze nikt nie zawalczył.  Kiedy chodzi o istoty zależne i niepotrafiące się same obronić. Do tego w sytuacji kiedy działa się społecznie i często pomoc wymaga poświęcenia a środki to tylko wsparcie z dobrowolnych datków.  

5 lat to dużo i mało... Sporo jeżeli chodzi o każdą uratowaną istotę, ale mało jeżeli o ilość oczekujących... Wszystkie pieniążki uzbierane z tej zbiórki trafią do wymagających pomocy zwierząt, gdyż u nas nie ma etatów.

Jak piszemy apele o pomoc, zawsze zastanawiamy się, kto je czyta. Czy dana osoba myśli, iż chce lepszego świata dla zwierząt, ale jego parę złoty nic nie da? A może myśli, iż zawsze ktoś wpłaci, ale to nie muszę być on? A może czyta.... i są inne powody?

Wiemy, iż są osoby, które wpłacą raz więcej raz mniej, bo po prostu chcą pomóc. Może czytają apele  organizacji i wiedzą, iż jedzenie i leczenie zwierząt kosztuje... Nie da się pomagać bez środków finansowych, nawet z ogromnym sercem dla zwierząt. Dziękujemy tym, którzy to wiedzą i wspierają, jak mogą. Dziękujemy,  że jesteście!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
45 zakończonych zbiórek
Wsparło 15 osób
435 zł (8,69%)
Brakuje jeszcze 4 565 zł
Wesprzyj