Zbieramy na specjalistyczną karmę dla Abrusi!

marysiami
organizator skarbonki

Kochani, poznajcie Abrę "Kadabrę"!  

ABRA - to starsza suczka o koszmarnym psim życiorysie (interwencyjnie zabrana z fatalnych warunków: wejście do jej "kojca" było zespawane, tkwiła tam odcięta od świata zewnętrznego) i pięknej, czarnej czuprynie, kochająca ponad wszystko ludzi i ... zabawki. Po interwencji trafia do schroniska, w którym z upływem czasu staje się coraz smutniejsza. Traci nadzieję na wymarzony dom i chęć do życia. Zaczyna cierpieć na zaostrzającą się niebezpiecznie depresję, a jej ogólny stan zdrowia wyraźnie się pogarsza. Ma problemy z utrzymaniem równowagi, wokół jej oczu tworzą sie jaśniejsze obręcze - pracownicy schroniska słusznie dochodzą do wniosku, że to uczulenie na słomę powoduje wypadanie sierści. 

W tej chwili Abra - szczęśliwie - przebywa w Domu Tymczasowym! :)

Abra, z czułością nazywana przez swoje tymczasowe Wspaniałe Opiekunki KADABRĄ - w zdumiewająco szybkim tempie odzyskuje wigor i humor! Gdy bawi się swoją zabawką, przypomina wesołego szczeniaka - stąd jej przydomek - nikt nie może uwierzyć, że ma juz tyle lat! 

Zanim trafiła do Domu Tymczasowego, przeszła w schronisku operację usunięcia guza (tylna noga, odcinek udowy), a stan jej WĄTROBY był zatrważająco ZŁY.

W tej chwili - ta wiekowa już Dama - dzięki troskliwej opiece w Domu Tymczasowym, a także specjalistycznej karmie, wspomagającej prawidłowe funkcjonowanie wątroby - jest zupełnie nie do poznania! Wyniki morfologii i biochemii potwierdzają wyraźną poprawę! Przy tak złym stanie początkowym - to niemal czary!

(Badanie - jeszcze w schronisku - z dnia 15.03.2015 wykazało wielokrotne przekroczenie normy: ALT 418,5 U/l (!).

Badanie najnowsze wykonane przez Fundację Animal Security 6.05.2015 - Abra w DT po kuracji specjalistyczną karmą zaleconą przez lekarza weterynarii w Schronisku - wynik: ALT 96,47 U/l - to wciąż ponad normę, ale poprawa olbrzymia!). 

Bardzo chcemy, by Abra żyła jak najdłużej, dlatego w porozumieniu z lekarzem weterynarii postanowiliśmy zamówić dla niej duże opakowanie specjalistycznej karmy wspomagającej pracę wątroby, nawet w jej przewlekej niewydolności i kontynuować w ten sposób leczenie (pierwsze opakowanie przyniosło zdumiewające efekty). Marzymy, by kupić Abrze 12 kg ~ROYAL CANIN Veterinary Diet HEPATIC. Koszt takiego opakowania wynosi 192,00 zł.  

BARDZO PROSIMY o wsparcie finansowe! Wierzymy, że pomożecie przywrócić Abrusi zdrowie!  

Wsparli

15 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

30 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
54%
105 zł Wsparło 5 osób CEL: 192 ZŁ