Zbieramy na specjalistyczną karmę dla Abrusi!

marysiami
organizator skarbonki

Kochani, poznajcie Abrę "Kadabrę"!  

ABRA - to starsza suczka o koszmarnym psim życiorysie (interwencyjnie zabrana z fatalnych warunków: wejście do jej "kojca" było zespawane, tkwiła tam odcięta od świata zewnętrznego) i pięknej, czarnej czuprynie, kochająca ponad wszystko ludzi i ... zabawki. Po interwencji trafia do schroniska, w którym z upływem czasu staje się coraz smutniejsza. Traci nadzieję na wymarzony dom i chęć do życia. Zaczyna cierpieć na zaostrzającą się niebezpiecznie depresję, a jej ogólny stan zdrowia wyraźnie się pogarsza. Ma problemy z utrzymaniem równowagi, wokół jej oczu tworzą sie jaśniejsze obręcze - pracownicy schroniska słusznie dochodzą do wniosku, że to uczulenie na słomę powoduje wypadanie sierści. 

W tej chwili Abra - szczęśliwie - przebywa w Domu Tymczasowym! :)

Abra, z czułością nazywana przez swoje tymczasowe Wspaniałe Opiekunki KADABRĄ - w zdumiewająco szybkim tempie odzyskuje wigor i humor! Gdy bawi się swoją zabawką, przypomina wesołego szczeniaka - stąd jej przydomek - nikt nie może uwierzyć, że ma juz tyle lat! 

Zanim trafiła do Domu Tymczasowego, przeszła w schronisku operację usunięcia guza (tylna noga, odcinek udowy), a stan jej WĄTROBY był zatrważająco ZŁY.

W tej chwili - ta wiekowa już Dama - dzięki troskliwej opiece w Domu Tymczasowym, a także specjalistycznej karmie, wspomagającej prawidłowe funkcjonowanie wątroby - jest zupełnie nie do poznania! Wyniki morfologii i biochemii potwierdzają wyraźną poprawę! Przy tak złym stanie początkowym - to niemal czary!

(Badanie - jeszcze w schronisku - z dnia 15.03.2015 wykazało wielokrotne przekroczenie normy: ALT 418,5 U/l (!).

Badanie najnowsze wykonane przez Fundację Animal Security 6.05.2015 - Abra w DT po kuracji specjalistyczną karmą zaleconą przez lekarza weterynarii w Schronisku - wynik: ALT 96,47 U/l - to wciąż ponad normę, ale poprawa olbrzymia!). 

Bardzo chcemy, by Abra żyła jak najdłużej, dlatego w porozumieniu z lekarzem weterynarii postanowiliśmy zamówić dla niej duże opakowanie specjalistycznej karmy wspomagającej pracę wątroby, nawet w jej przewlekej niewydolności i kontynuować w ten sposób leczenie (pierwsze opakowanie przyniosło zdumiewające efekty). Marzymy, by kupić Abrze 12 kg ~ROYAL CANIN Veterinary Diet HEPATIC. Koszt takiego opakowania wynosi 192,00 zł.  

BARDZO PROSIMY o wsparcie finansowe! Wierzymy, że pomożecie przywrócić Abrusi zdrowie!  

Wsparli

15 zł

Anonimowa Pomagaczka

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

30 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

kociara123

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
Wsparło 5 osób
105 zł (54%)