Adopciaki.pl - adopcje z domów tymczasowych

4 Stałych Pomagaczy
Natalia Kaczorek
50 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo

Reprezentant Elżbieta Malczyk

E-mail e.malczyk@viva.org.pl

Telefon 228284329

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Adopciaki.pl to program adopcji bezdomnych psów i kotów z domów tymczasowych. Zobaczcie jak działamy!

TAK WYGLĄDA BEZDOMNOŚĆ W SCHRONISKU...

... A TAK W NASZYCH DOMACH TYMCZASOWYCH PSIAKI CZEKAJĄ NA DOM STAŁY :)

JAK DZIAŁAMY?

Jesteśmy grupą prywatnych osób, wolontariuszy działających w ramach Fundacji Viva!  Prowadzimy Domy Tymczasowe dla bezdomnych zwierząt.

Jest nas ok. 100 osób w całej Polsce.

Przyjmujemy pod swój dach bezdomne psy i koty, zwłaszcza te, które mają małą szansę na adopcję. Oswajamy je z człowiekiem, pod naszym okiem nabierają zaufania i pewności siebie. Badamy je weterynaryjnie i leczymy, jeśli trzeba.  Zapewniamy im wyżywienie dobrane do stanu zdrowia. W trudnych przypadkach korzystamy z pomocy profesjonalnych behawiorystów. A kiedy są już gotowe do adopcji, szukamy im domów.

Nie pobieramy za to wynagrodzenia. Zwierzęta to nasza pasja i poświęcamy mnóstwo czasu, serca i uwagi, żeby przygotować je do adopcji i znaleźć im stały dom. Dla nas najlepszą zapłatą jest szczęśliwe zakończenie smutnej psiej czy kociej historii.

Do programu Adopciaki.pl codziennie trafiają kolejne bezdomne psy i koty. Średnio rocznie trafia do nas ok 1000 zwierzaków. Większość znajduje dom po kilku miesiącach, ale niektóre, szczególnie trudne, zostają u nas na stałe.

Koszt utrzymania zwierzaka w domu tymczasowym to, w zależności od jego wielkości i stanu zdrowia fizycznego i psychicznego, od 200 do 500 złotych miesięcznie (karma, opieka weterynaryjna, pomoc behawiorysty). Nie mamy dotacji z budżetu, koszty pokrywamy z własnych, prywatnych środków oraz dzięki szczodrości darczyńców.

Dziękujemy za każdą złotówkę!

Dzięki Wam możemy zmieniać życie kolejnych skrzywdzonych zwierząt.

Poznajcie historię Rosoła, lękliwego psiaka, który po 9 latach w schronisku, gdzie miał łatkę "nieadopcyjny", znalazł wymarzony dom i to aż... w Monachium!

Poznajcie Czarusia, dużego, czarnego psa, którego w schronisku uznano za "agresywnego" i bez szans na adopcję, a dziś... jest prymusem w psiej szkole!

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Grazyna Zahl

Pomagam tym,ktorzy pomocy potrzebuja.
5 zł

Anonimowa Pomagaczka

10 zł

Magdalena N.

100 zł

Instytut Mukoid

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

4 Stałych Pomagaczy
Natalia Kaczorek
50 zł miesięcznie