Bezpieczna zima dla NADZIEI

Marta Stadnicka
organizator skarbonki

Wszystkie wpłaty z mojej skarbonki zostaną automatycznie przekazane na zbiórkę Fundacji TUSIA: Akcja zima - „Zaopiekuj się mną” - NADZIEJA .

NADZIEJA  - suczka w typie owczarka niemieckiego prosi o wsparcie na najtrudniejszy okres - zimę. Fundacja zbiera na ciepły kąt w hoteliku oraz pełną miskę (dobre puszki, mięso, ryż), wstępną diagnostykę i część z czekających suczkę  zabiegów. 

JEJ HISTORIA: Zanim trafiła do fundacji tułała się długo w okolicach dworca gdzieś w woj. lubelskim. Trudno było  określić, ile może mieć lat. Przyjechała wyniszczona. Kości powleczone skórą i sierścią, miliony pcheł, pozawijane pazury i wiszące na ledwo trzymającej się skórze sutki, z pewnością efekt urodzenia wielu miotów. Zęby starte do samych dziąseł, a części brak, guzy na listwach mlecznych.

Mimo całego zła, które ją spotkało jest ufna, towarzyska, otwarta na zwierzęta, również koty. Musiała mieć dom, bo doskonale się w nim odnajduje.

Nadzieja już wygląda lepiej, ale zostanie pod opieką fundacji do czasu postawienia jej całkowicie na łapy. Czeka ją zabieg mastektomii i sterylizacji.

Szuka też powoli domu (tymczasowego/stałego)!

ZAPEWNIJMY NADZIEI CIEPŁĄ I BEZPIECZNĄ ZIMĘ!

Kontakt w sprawie pomocy oraz adopcji: OLGA tel. 695 491 549 lub mail: kontakt@fundacjatusia.pl

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 200 ZŁ