Kilka dni konała w rowie... Alpina potrzebuje wsparcia!

Zbiórka zakończona
Wsparło 58 osób
2 420 zł (161,33%)

Rozpoczęcie: 9 Kwietnia 2021

Zakończenie: 30 Maja 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
13 Czerwca 2021, 19:00
Metamorfoza :)

 

Alpina ma sie świetnie. Zobaczcie jak wygląda :) Już po sterylizacji. Ma bardzo dobry charakter. Powoli rozglądamy sie za domkiem. 

Duża czarna suka kilka dni leżała w rowie, poddała się, nie miała już sił...  Nikt miejscowy nie reagował, aż ktoś przejeżdżał i zadzwonił na policję. Na widok policjantów sunia początkowo nie reagowała, potem powoli chwiejąc się, podniosła i przywarła do nogi jednego z nich. Telefon do nas i jedziemy.

Tak wychudzonego psa już dawno nie widzieliśmy, gdyby nie sierść to sama skóra i kości. Zrobiła kupę ze słomy i ziarna. Pazury długie, wyrośnięte, pewnie stała gdzieś wcześniej na uwięzi…

Zawieźliśmy ją do centrum weterynaryjnego "Boliłapka" w Białymstoku. Stwierdzono skrajne wychudzenie, anemię, od kilku dni jest na obserwacji.  Na szczęście nie ma żadnych obrażeń, trzeba będzie ją odkarmić, odchuchać, dać poczucie bezpieczeństwa i dużo miłości, potem jeszcze wysterylizować i szukać domku.  

Daliśmy suni dumne  imię ALPINA Kiedy dojdzie do siebie, będzie majestatyczną dużą 30 - 40 kilogramową damą. Bardzo prosimy o wsparcie suni na leczenie, pobyt w szpitaliku, sterylizację i treściwą karmę, by jak najszybciej doszła do siebie. Dziękujemy za każdy grosik.

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
34 zakończone zbiórki
Wsparło 58 osób
2 420 zł (161,33%)