Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal ...

weronikaliwkod
organizator skarbonki

Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal ...

AMBER
W zeszły piątek na naszą pocztę przyszedł apel o pomoc dla kota uwięzionego w pustym mieszkaniu. W dniu, w którym otrzymaliśmy zgłoszenie eksmitowano mężczyznę z jego mieszkania. Komornik sądowy wraz z policją w mieszkaniu zostawili kota twierdząc, że go tam nie ma. Zostali oni poinformowani o tym, że kot jest w mieszkaniu przez sąsiadów, którzy znali koteczkę i wiedzieli, że mieszkała razem ze swoim opiekunem.
Niestety kot się ukrył, mieszkanie opieczętowano i zostawiono kota na pewną śmierć!
Gdy w sobotę rano na miejsce pojechała nasza wolontariuszka, zza drzwi mieszkania było słychać przeraźliwe miauczenie kotki. Szczęście chciało, że w budynku akurat zaczął się remont dachu i wymiana okna, którym kicia mogła przedostać się na ogólnodostępny strych. Trzy dni trwały próby złapania.

Szkoda tylko, że pomocy nie otrzymała od instytucji odpowiedzialnych za jej życie, czyli od komornika sądowego i policji, organy te nawet nie pofatygowały się by kota poszukać, by poinformować o tym schronisko ...

Amber jest wychudzona i strasznie brudna, jest już po wstępnym przeglądzie weterynaryjnym. Została odpchlona, odrobaczona oraz miała zbadaną krew w kierunku FIV/FeLV.

ZBIERAMY NA STERYLIZACJĘ, SZCZEPIENIA ORAZ KARMĘ DLA KOTECZKI.

Wsparli

10 zł

czlowiek zagadka

20 zł

Małgorzata

pomaganie jest COOL, większy może więcej
50 zł

maggiel

bo wiecej mozna zrobić kiedy ludzie myślą podobnie :))
X zł

X

Dzięki za to, co robicie.
Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
29%
104 zł Wsparło 5 osób CEL: 350 ZŁ