Starość nie musi boleć. Pomóż leczyć psiaki AMI!

Zbiórka zakończona
Wsparło 805 osób
35 635 zł (121,62%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 13 Czerwca 2020

Zakończenie: 30 Grudnia 2020

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Drodzy Darczyńcy,

Jesień życia nie musi być smutna i pełna cierpienia. Ami - Fundacja Pomocy Zwierzętom otacza szacunkiem, miłością i opieką stare i chore psy. Potrzebujemy jedynie otwartych serc i Waszego wsparcia, aby spełniać psie marzenia, uwolnić od cierpienia i bólu, jaki niesie za sobą zaawansowany wiek naszych psiaków.

Prosimy Was o pomoc w zebraniu pieniędzy na leczenie i opiekę, a my zrobimy wszystko, aby psy miały godną starość, a ich życie było do końca szczęśliwe.

AMI - Fundacja Pomocy Zwierzętom, w której przytulisku znalazło azyl na bezpieczną i szczęśliwą starość ponad 40 psów, w większości seniorów i seniorek, przeżywa ciężkie chwile. Od lutego 2020 roku – kiedy wybuchła epidemia COVID-19 – nie możemy kwestować i prowadzić tradycyjnych zbiórek publicznych. Szukamy pomocy wśród ludzi dobrej woli o wielkich sercach, którym nie jest obojętny los zwierząt bezdomnych i potrzebujących pomocy. Codziennie bowiem mierzymy się z trudną rzeczywistością, odpowiadając na to, co przynosi kolejny dzień i kolejna noc w przytulisku.

Niestety coraz większym wyzwaniem dla Fundacji staje się opłata kolejnych faktur za leczenie podopiecznych AMI. W ostatnich 3 miesiącach zgromadziliśmy ich ponad 30 (wybrane poniżej). Leczenia i godnej starości naszym psiakom nie odmówimy. Szukamy, prosimy, pukamy do każdych drzwi, aby znaleźć fundusze na diagnostykę, leczenie, zabiegi i operacje oraz niezbędne terapie naszych podopiecznych.

Ramzes/Fafik – ostre zapalenie przewodu pokarmowego od żołądka po jelito grube (wielokrotna diagnostyka obrazowa USG, RTG z kontrastem i bez, gastroskopia, wizyty w lecznicach co kilka dni, bo diagnoza nie jest jednoznaczna, a zastosowane leczenie jest objawowe), podejrzenie zapalenia trzustki i anemia; dodatkowo leczona niedoczynność tarczycy i dysplazja stawów łokciowych:

Orion – pełna diagnostyka i leczenie objawowe intensywnych bóli niewiadomego pochodzenia do postawienia jednoznacznej diagnozy i podjęcia ukierunkowanego leczenia:

Dodatkowo problemy dermatologiczne na nosie i brzuchu wywołane najprawdopodobniej toczniem (autoagresja) oraz niedoczynność tarczycy:

Net – zmiany rozrostowe na powiece lewej, diagnostyka (w tym okulistycznai kardiologiczna), udany zabieg usunięcia zmiany, problemy ortopedyczne też w trakcie leczenia. Niestety po usunięciu ostatniej zmiany na powiece w ciągu kilku dni pojawiła się następna, którą trzeba będzie się szybko zająć:

Mimi – po sanacji jamy ustnej i usunięciu 11 ząbków, leczenie tarczycy w trakcie, leczenie nefrologiczne, urologiczne, nietrzymania moczu:

Lucky - zapalenie uszu i problemy dermatologiczne, nietolerancja pokarmowa, niedoczynność tarczycy:

Szanta – w trakcie diagnostyki zbyt szybkiego, widocznego chudnięcia (po USG jamy brzusznej, w oczekiwaniu na diagnozę):

Koks – liczne zmiany łagodne i bardzo poważne problemy ortopedyczne – w trakcie diagnostyki i leczenia.

Pomagamy naszym podopiecznym, jak możemy, a najczęściej ponad to, na co nas stać. Próbujemy do końca dać nadzieje i staramy się nieść ulgę w cierpieniu. Czasami nie potrafimy oszukać przeznaczenia. Niedawno odszedł od nas Pixel – po krótkim, ale kosztownym leczeniu w związku z rozległymi problemami przewodu pokarmowego, Przeszedł wielokrotną diagnostykę obrazową i badania krwi, dwie poważne operacje brzuszne. Niestety ostatnia z nich zakończyła się zapaścią, lekarze nie zdołali uratować psiaka. W ręku pozostał plik faktur, ale w sercu zawsze będziemy mieć miejsce dla kochanego kudłacza.

Stan epidemii i narzucone obostrzenia pozbawiły Fundację pozyskiwania środków na bieżące wydatki. Dlatego też tworzymy tę zbiórkę i zwracamy się prośbą o najmniejszy chociaż datek, który zsumowany pozwoli nam realizować misję Fundacji AMI i spełniać obietnice złożone wobec tych bezbronnych, starzejących się stworzeń.

Obiecaliśmy im, że już nigdy nie będą głodne, nie będą bały się człowieka, że będą miały zapewniony dobrostan i godne życie. Pięknie prosimy o wsparcie leczenia i opieki podopiecznych AMI.

Kontakt z nami poprzez: AMI-Fundacja Pomocy Zwierzętom i profil Fundacji na Facebooku: AmiFundacja.
W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: +48 502388663.

***

Wybrane faktury leczenia psiaków w ostatnich 3-4 miesiącach:

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
9 zakończonych zbiórek
Wsparło 805 osób
35 635 zł (121,62%)
Adopcje