AMI - Fundacja Pomocy Zwierzętom

Reprezentant Renata Lipińska

E-mail kontakt@amifundacja.org

Telefon 502388663

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

AMI – Fundacja Pomocy Zwierzętom jest organizacją non-profit działającą w sferze pożytku publicznego na rzecz ochrony środowiska i ochrony zwierząt. Od listopada 2018 ma status organizacji pożytku publicznego. W praktyce oznacza to, że cała działalność Fundacji finansowana jest jedynie z darowizn przekazanych przez osoby, którym nieobojętny jest los porzuconych, zapomnianych zwierząt.

W naszej pracy koncentrujemy się przede wszystkim na:

- Pomocy bezdomnym zwierzętom poprzez zapewnienie im troskliwej, humanitarnej opieki. Staramy się stworzyć zwierzętom rodzinę zastępczą, w której czują się bezpieczne, mają zaspokojone potrzeby, nie tylko bytowe, ale też emocjonalne i są na co dzień otoczone miłością.
- Roztaczaniu opieki nad zwierzętami porzuconymi, bezdomnymi i znalezionymi. Z własnych środków zapewniamy im leczenie, sterylizację i kastrację.
- Poszukiwaniu nowych domów dla naszych podopiecznych.
- Działalności edukacyjnej, skierowanej przede wszystkim do dzieci i młodzieży. Stworzyliśmy niezależny program nauczania humanitarnego podejścia do zwierząt z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Zwracamy uwagę na uświadamianie potrzeb zwierząt i konieczność dbania o nie ze strony człowieka.

http://amifundacja.org

1% na KRS 0000351015

Pomogli

Ładuję...