Być albo nie być...

2 dni do końca
Wsparło 839 osób
23 335,89 zł (50,73%)
Brakuje jeszcze 22 664,11 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 16 Stycznia 2021

Zakończenie: 31 Lipca 2021

Kochani! Fundacja Obrony Praw Zwierząt Anaconda działa od 2011 roku. Przez ten czas uratowaliśmy około 3000 zwierząt. Parę tysięcy żyć - przepiękna liczba.

Obecnie stoimy pod ścianą. Brakuje finansów na pokrycie faktur. Nie mamy środków na ratowanie kolejnych zwierząt. Brak pieniędzy na utrzymanie i leczenie naszych podopiecznych... Jesteśmy na minusie grubo ponad 40 tys. zł! Potrzebujemy środków na spłacenie długu 2020 roku. Jeśli nie stanie się cud, fundacja przestanie istnieć. Nie będziemy mieć wyboru. Zwierzęta też  nie...

Nie dało się inaczej. Obecny stan nie jest efektem naszej niezaradności. Nie jest to wynik beztroskiego operowania środkami fundacyjnymi. My zastanawiamy się trzy razy nad każdą złotówką. 100% naszych funduszy idzie tylko i wyłącznie na zwierzęta.

Niestety rok 2020 obfitował w ogromną ilość trudnych przypadków. Ratowaliśmy zwierzęta z ciężkimi złamaniami, uszkodzonymi kręgosłupami, nowotworami. Nie zawsze historie kończyły się szczęśliwie, ale zawsze walczyliśmy do końca.

Myślimy zawsze, czy możemy przyjąć kolejne zgłoszenie... Czy kolejne życie zmieści się w naszym budżecie. Możemy jeszcze ratować, czy  musimy już pozwolić umrzeć? Jak mamy to udźwignąć. Jak odmówić, gdy ciężar nas przerasta?

Pod naszą opiekę trafiają często zwierzęta po wypadkach lub ciężko chore. Ofiary znęcania, które wymagają długotrwałej pracy. Czasem zwierzęta zostają pod naszą opieką na zawsze. To generuje ogromne koszta. Usługi weterynaryjne są bardzo drogie. Tu nie pomogą dobre chęci weterynarzy. Operacja, leczenie, hospitalizacja, hotelik, utrzymanie w domu tymczasowym itd. Na to idą rocznie ogromne sumy.

Pomoc kosztuje! Ludzie zgłaszają interwencje i na tym kończy się ich rola. My walczymy o środki. Wciąż od nowa! Pomóż! Nie nam tylko kolejnym zwierzętom. Dorzuć symboliczną kwotę i wesprzyj nasze działania!

Zwierzęta cierpią w milczeniu...

Maciek ze skrzynki. Dostrzegacie różnicę...?

Umierają w ciszy...

Daj im szansę! 

One o to nie poproszą, choć znoszą ogrom cierpienia...

Nie przechodź obojętnie!

Malutkie, pokrzywdzone życia...

Obojętność zabija! Otocz je opieką.

Strach ma wielkie oczy.

Pomóż go pokonać!

Zauważ! Daj radość życia!

Daj szansę! Działaj z nami dla nich! Pomóż nam pokonać przeszkodę i zebrać konieczne środki! Pokaż, że one nie są Ci obojętne! 

Organizator
7 aktualnych zbiórek
43 zakończone zbiórki
2 dni do końca
Wsparło 839 osób
23 335,89 zł (50,73%)
Brakuje jeszcze 22 664,11 zł
Wesprzyj