Asja po usunięciu oczek prosi o wsparcie!

Zbiórka zakończona
Wsparły 62 osoby
1 020 zł (102%)

Rozpoczęcie: 29 Czerwca 2018

Zakończenie: 3 Lipca 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Już raz prosiliśmy Was o pomoc w ratowaniu Asji, a teraz musimy prosić raz jeszcze….

Asja to niewidoma kotka, którą wraz z pomocą cudownych ludzi udało się uratować. Koteńka chora jest na białaczkę, ale niestety największym zmartwieniem okazały się ostatnio oczka. Mimo leczenia nie udało się ustabilizować ciśnienia w oczach ?.  Asja nie znosiła dobrze zakrapiania, a ciśnienie i tak rosło i powodowało ból…  Dlatego też zdecydowano o operacji. Asja ma już usunietę gałki oczne i już nie boli!!!! To jest najważniejsze!!! Kotka po tym, co wycierpiała wcześniej, będzie mogła w końcu cieszyć się spokojnym życiem, o co zadbamy z całych serc! Teraz jeszcze czeka ją rekonwalescencja, a nas czeka zapłata za leczenie i operację.

I tutaj zwracamy się do Was o pomoc – wiemy, jak bardzo zaangażowaliście się w ratowanie życia Asji,  teraz prosimy o pomoc w uregulowaniu płatności za uwolnienie Jej od bólu!

Dziękujemy za to, że jesteście ze Ślepaczkami ! Dzięki Wam możemy odczarowywać ich świat - uwalniać od bólu, głodu, cierpienia i zapomnienia! Dziękujemy z całych sił, że ślepaczki zawsze mogą na Was polegać!

Fundacja Ja Pacze Sercem

Tak wyglądała Asja tuż przed operacją...

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 62 osoby
1 020 zł (102%)