FUNDACJA "AZYL PSÓW NIECHCIANYCH"

Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Ryszard Dąmbski

E-mail ryszarddambski@wp.pl

Telefon 668899871

Lokalizacja Poznań, wielkopolskie

Działalność Fundacji to przede wszystkim ratowanie psów chorych, źle traktowanych czy porzuconych. Naszym celem nadrzędnym jest leczenie i kształtowanie właściwych relacji między człowiekiem a zwierzęciem doprowadzając finalnie do adopcji psa.

Połączyła nas wspólna pasja do psów. Psy towarzyszą nam w życiu codziennym, są naszymi najlepszymi przyjaciółmi. Dzięki tym własnym doświadczeniom  związanym między innymi z posiadaniem psów, pracą zawodową związaną z psami wiemy jak ważne dla obu stron tej relacji: i człowieka i psa humanitarne traktowanie naszych czworonożnych towarzyszy. Wiemy też, że jeśli pies pokocha człowieka – to kocha go bezwarunkowo i do końca życia. Dlatego zrobimy wszystko, aby każdy pies, który do nas trafi miał dach nad głową i dobre życie, bo po prostu na to zasługuje.

Członkowie oraz wolontariusze Fundacji pracują zawodowo, na rzecz fundacji działamy charytatywnie i nasza działalność jest możliwa jedynie dzięki wsparciu darczyńców. Wierzymy, że na tym świecie nie brakuje ludzi, którzy kochają zwierzęta i gotowi są nieść im pomoc w każdy możliwy sposób. Fundacja chętnie przyjmie pomoc w każdej formie, w szczególności darowizn rzeczowych i finansowych. W imieniu naszych podopiecznych dziękujemy za każdy, choćby najmniejszy gest wsparcia.

Pomogli

Ładuję...