"Burek sam nie poprosi o pomoc" zbiórka dla S...

Sonieczkowo w Augustowie
organizator skarbonki

Sonieczkowo w Augustowie

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt.

Nasza akcja organizowana jest zawsze w sezonie zimowym, a więc w okresie bardzo trudnym dla schroniskowych czworonogów. Kiedy temperatura otoczenia spada (często poniżej zera), zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Zwierzęta, aby ogrzać swój organizm, potrzebują zjeść więcej karmy, najlepiej wysokoenergetycznej, której ze względu na cenę zazwyczaj brakuje.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Zwierząt w Sonieczkowo przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Sonieczkowo to nie schronisko to Azyl Psiaków Szukających domu. Działamy od jedenastu miesięcy. Założeniem schroniska jest pomaganie bezdomniakom, pomaganie i znajdowanie nowych kochających domków. Każdy psiak jest oznakowany elektronicznie (czipowany), szczepiony i sterylizowany (kastrowany). Zwierzęta karmione są mięsem (produktami pochodzenia zwierzęcego) oraz suchą i mokrą karmą. Mile witamy Wolontariat, a naszym podopiecznym odpowiednią opiekę zapewnia nasz gabinet weterynaryjny. Obecnie pod naszą opieką przebywa ok. 400 psiaków z terenu siedmiu gmin. Dzięki pomocy fundacji i stowarzyszeń adoptujemy psiaki na terenie całego kraju i zapewniamy im transport. Naszych podopiecznych wysyłamy pod opiekę domów tymczasowych, które pomagają w dostosowaniu ich do życia. Nasi lokatorzy potrzebują waszej pomocy aby należycie spędzić czas póki nie znajdą swoich ludzi.

Wsparli

20 zł

Magda

Dla Piesków <3 <3 <3
18 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Helena

5 zł

Natalia

30 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
8%
420 zł Wsparło 15 osób CEL: 5 000 ZŁ