Bahati dla Zwierząt

Agnieszka Wolska
organizator skarbonki

Fundacji Dla Zwierząt Bahati to mała grupa szalenie zdeterminowanych wolontariuszy. Wspólnymi siłami tworzymy bezpieczmy azyl dla najbardziej potrzebujących istot. Pod naszą opiekę trafiają zwierzęta, które przeszły niewyobrażalne tragedie i jedną łapką były już po drugiej stronie tęczowego mostu. Kociarnia, która mieści się przy gabinecie weterynaryjnym, to schronienie dla kilkudziesięciu podopiecznych. Część z nich nigdy nie znajdzie prawdziwej rodziny, dlatego dokonujemy wszelkich starań, by tutaj miały warunki najbliższe do tych domowych.

Wolontariusze jeżdżą na interwencje, by odbierać cierpiące zwierzęta, odmienić ich los i doprowadzić do sprawiedliwego osądzenia oprawców.

Wspólnie dbamy o zdrowie, godne życie i dobrostan zwierząt, ale nie tylko tych, które trafiły pod skrzydła Bahati, pomagamy też kotom, które żyją na wolności i podopiecznym z innych organizacji. Tu nie ma podziałów, cel jest jeden, by zmienić życie zwierząt na lepsze.

Rzadko prosimy o datki, nie uczestniczymy w wielkich wydarzeniach, konkursach, zwyczajnie brakuje nam na to czasu, ale ten jeden raz chcemy spróbować.

Zależy nam na udoskonaleniu miejsca dla naszych rezydentów, na zabezpieczeniu fundacji w odpowiednie sprzęty, karmę i leki.

Dziś Wasza złotówka może odmienić naszą przyszłość. Każda nawet najmniejsza wpłata, to głos na nasze zwierzęta, one nie mają prywatnych skarbonek, oszczędności i grosików w skarpecie. Będziemy też wdzięczni za udostępnienia, to więcej niż „dziękuję”, „dacie radę”, to realne „jesteśmy z Wami, jesteśmy po stronie zwierząt”.

Wsparli

1 zł

Anonimowa Pomagaczka

1 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Miluś

200 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

S&N

:-)
X zł

S&N

Wygramy dla Was

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
4 191 zł
Wsparło 215 osób