Belladonna znowu nam zaczęła chorować - prosimy o pomoc!

Wsparło 8 osób
330 zł (30%)
Brakuje jeszcze 770 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 24 Sierpnia 2022

Zakończenie: 1 Marca 2023

Godzina: 00:01

08 Października 2022, 16:16
Belladonna 8.10.2022 r - trochę wieści co u koteczki.

Trochę wieści od Belladonny, ogromne podziękowania za dotychczasowe wpłaty na leczenie koteczki  i prośba o dalsze.  Wiemy, że ciągle Was o coś prosimy, ale naprawdę już nie dajemy rady. Ilość zgłoszeń w tym roku, a w tym ilość zwierzaków, wymagających leczenia (co możecie też zauważyć w ilości zbiórek) , które do nas trafiają po prostu przerasta nasze możliwości. 

Wracając do bohaterki tej aktualizacji czyli  Belli.

Belladonna jak wiecie tego lata miała kolejny kryzys.
Leczenie sterydowe przynosiło przez rok świetne rezultaty, ale niestety w sierpniu okazało się, że parametry trzustkowe są podwyższone. Całe szczęście, że w porę zostało to wychwycone przez Panią Doktor Paulinę.
Bella była w kiepskiej kondycji, przestała korzystać z kuwety, nie chciała jeść i czuła się źle.
Pani Doktor rozpisała specjalistyczne leczenie. Bella codzienne przez tydzień jeździła na kroplówki dożylne.
Dodatkowo rozwinęła się cukrzyca.

Musiała mieć 2 razy dziennie mieć mierzony poziom glukozy we krwi i w razie potrzeby podawaną insulinę.

Pisaliśmy Wam o tym ostatnio w jej zbiórce.
Oprócz tego cały czas przyjmuje leki na nerki, miała robione co 2 dzień kroplówki podskórnie w domu i je specjalistyczną karmę. Pani Doktor Paulina znalazła alternatywę do leczenia sterydem i zastosowała nowy lek - niestety dość drogi.
Podaje się go w zastrzyku raz na miesiąc.

To jest szansa dla Belladonny na życie.
Bardzo się cieszymy, że dzięki temu ta biedna kotka, która przeszła już wielkokrotne kryzysy zdrowotne może będzie miała w końcu trochę spokoju i po prostu będzie cieszyć się życiem. O tak .... 

I tak jak to możecie zobaczyć w tym nagraniu. :) 

Dziękujemy bardzo raz jeszcze za pomoc w zbiórce koteczki! <3
I nadal prosimy Was o pomoc w zbiórce na jej leczenie! 

Nie wiemy, czy pamiętacie Belladonnę? Trzy lata minęły, od kiedy jest pod naszą opieką. Różnie z jej zdrowiem bywało 🙁

Już było czasem bardzo źle i braliśmy pod uwagę wszystkie nawet te najgorsze scenariusze. ☹️ Bardzo chorowała. Nie korzystała z kuwety, bo ciągły ból zniechęcał ją do tego.

Doskwiera jej choroba autoimmunologiczna, ponadto przez te wszystkie leki "oberwały" nerki i trzustka. Obecnie jest pod bardzo dobrą opieką w domu, który jest domem tymczasowym, choć dla koteczki jest jedynym jaki zna. A jej opiekunka p. Iza - dba o nią jak o cenny skarb. Już pogodziliśmy się z tym, że tak chorej kotki nikt nie zechce  i koteczka będzie w domu tymczasowym do końca swoich dni.

Na szczęście ona nie wie tego i nie do końca rozumie jaka jest jej sytuacja, wie tylko że ma kogoś, kto ją kocha i o nią dba. I ma kogoś, kogo ona Bella może kochać. 

Przez ostatni rok było pięknie. Chyba za wcześnie się cieszyliśmy, że tak już zostanie... Teraz znowu trzustka się "buntuje". Bella wylądowała w klinice. 😕 I jeszcze wyszło na to, że koteczka ma cukrzyce i musi dostawać insulinę. Taka biedna z niej kicia, ciągle coś. Prosimy o pomoc po raz kolejny dla Belladonny! Leki na szczęście działają, od czasu ich stosowania oraz kroplówek, które codziennie dostaje jest znaczenie lepiej, ale nie wyleczymy Belli bez Waszego wsparcia! 😥

Opiekunka Belli podaje jej te wszystkie medykamenty. Choć aplikacja kilku z nich bardzo się kotce nie podoba dzielnie to znosi.  Za każde wsparcie w imieniu Belladonny i naszym bardzo dziękujemy! <3

Pomogli

Ładuję...

Organizator
10 aktualnych zbiórek
167 zakończonych zbiórek
Wsparło 8 osób
330 zł (30%)
Brakuje jeszcze 770 zł
Adopcje