"Mruczek sam nie poprosi o pomoc" - zbiórka d...

Fundacja Psi Los
organizator skarbonki

Fundacja Psi Los

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w I edycji ogólnopolskiej zbiórki środków przeznaczonych na zakup karmy dla bezdomnych i potrzebujących kotów.

Panuje powszechne przekonanie, że kot zawsze jakoś sobie poradzi. Niestety, ten stereotyp okazuje się całkowicie błędny. W dzisiejszych czasach wolno żyjące koty mają mocno „pod górkę”. Z jednej strony dokarmiane są przez osoby, którym ich los nie jest obojętny (tzw. karmicieli społecznych), z drugiej zaś zamyka się przed nimi piwniczne okienka lub przegania z miejsc, w których mogłyby się ogrzać i schronić przed mrozem lub deszczem. Wychłodzenie organizmu jest, poza głodem, bezpośrednim zagrożeniem życia dla kota. Często dosłownie w ostatniej chwili przeziębione i przemarznięte trafiają do schronisk lub zostają otoczone opieką przez fundacje, stowarzyszenia czy też przytuliska. Ile z nich nie ma tego szczęścia…

Jeśli chcesz wesprzeć koty przebywające pod opieką Stowarzyszenia Inicjatyw Obywatelskich przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Mruczek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich zajmuje się między innymi wyłapywaniem kotów wolno żyjących na zabiegi kastracji w obrębie powiatu dzierżoniowskiego, opieką nad nimi po zabiegach oraz leczeniem kotów chorych, szukaniem domów dla kotów oswojonych (zarówno wolno żyjących, bezdomnych oraz zgłoszonych nam przez ludzi), dokarmianiem kotów wolno żyjących, pomocy karmicielom. Pomagamy również ludziom z trudną sytuacją materialną w poprawie bytu zwierząt oraz wspomagamy karmą w ramach naszych możliwości. Aktualnie mamy ok. 10 domów tymczasowych, w których utrzymujemy zwierzęta.

Wsparli

20 zł

Anonimowa Pomagaczka

X zł

przez pryzmat lat

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

1%
60 zł Wsparły 3 osoby CEL: 5 000 ZŁ