Zostań Bohaterem / Bohaterką Szanownych Kotów

Joanna M.
organizator skarbonki

Jakie są nasze potrzeby na dziś?

Wstrzymaliśmy sterylki kotów, aby nie popaść w długi. Drżymy na dźwięk telefonu, bo to może być któryś z karmicieli zgłaszający chorego kota, albo któryś z domów tymczasowych prosi, by zabrać od nich kota, bo nie stać go na jego utrzymanie…

Anonimowa Pomagaczka

Ceny rosną niemal z tygodnia na tydzień, więc w tym roku bardzo ograniczyliśmy wsparcie opiekunów społecznych zapasami karmy na zimę. Do tego wciąż na nas liczą ukraińscy uchodźcy, których koty dokarmiamy. Przez sytuację międzynarodową niemal całkowicie zrezygnowaliśmy z inwestycji własnych w sprzęt, a to co kupiliśmy lub było na stanie powędrowało do tych co mieli prawie nic przekraczając nasze granice.

Anonimowa Pomagaczka

Mamy też marzenie. Wynająć lokal, w którym moglibyśmy przynajmniej czasowo, kiedy jest najwięcej zabiegów, sami zapewniać opiekę pozabiegową. Moglibyśmy wtedy zaoszczędzić na kosztach obsługi weterynaryjnej. Dziś to praktycznie niemożliwe, przy przekoconych domach tymczasowych nie mamy miejsca na przyjęcie rekonwalescentów.

Anonimowa Pomagaczka

Lokal pozwoliłby nam wydłużyć godziny działania Wypożyczalni Łapacza. Mielibyśmy miejsce na magazyn sprzętu i karmy. Mielibyśmy wreszcie miejsce, w którym moglibyśmy się spotkać, pokazać Warszawiakom i Warszawiankom nasze koty, które na co dzień mieszkają poza Warszawą, zaprosić do współpracy nowych wolontariuszy.

Anonimowa Pomagaczka

Potrzeba środków na start: na wyposażenie, na remont, czynsz conajmniej na kilka pierwszych miesięcy.

Będziemy wdzięczni za wsparcie, a Szanowne Koty będą miały dalej opiekę na wysokim poziomie.

Wspólnie możemy zrealizować nasze marzenie i przetrwać ten trudny czas.

Anonimowa Pomagaczka

Wsparli

200 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

1 zł

Anonimowy Pomagacz

25 zł

AgaiTeo

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
458 zł
Wsparło 14 osób