Pilnie potrzebny duży boks dla dwóch dużych psów

Zbiórka zakończona
Wsparło 81 osób
1 250 zł (50%)

Rozpoczęcie: 23 Grudnia 2022

Zakończenie: 30 Stycznia 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
30 Grudnia 2022, 13:48
Sprawozdanie z wykonanych prac

Zamieszczamy poniżej, jako załączniki, zdjęcia ilustrujące, jak przebiegały prace. Załączamy również dowody poniesionych kosztów. Boks jest już prawie gotowy. Kończymy ostatnie detale i jak wszystko będzie gotowe, pokażemy całość. Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc.

W jednym z naszych domów tymczasowych musimy pilnie postawić duży boks dla dwóch dużych psów, które na ten moment nie potrafią się zaadaptować do życia w warunkach domowych :/

Jeden z psiaków, sunia, całą ostatnią noc walczyła, żeby wyjść na zewnątrz, demolując przy tym pół domu. Planujemy zrobić zabudowany boks o wymiarach 5m x 2,5m z płyt OSB. Całość prac to koszt w granicach 2.500 zł. Psiaki będą tam szły na noc spać do ocieplonych bud ze słomą.

Na tę chwilę psiaki nie znają idei odpoczynku na legowisku w domu. Poprzedniej nocy były tak zmęczone, że spały na stojąco, ale się nie położyły. Większość nocy chodziły. Sunia szalała, a samiec powtarzał to, co robiła ona. Wiemy, że potrzeba czasu na adaptację do warunków domowych, ale potrzebne jest miejsce, żeby stopniowo przyzwyczajać psy do mieszkania w domu, pojedynczo. Dom obecnie kojarzy im się z więzieniem. Będziemy na bieżąco okazywać faktury za zakup materiałów oraz dokumentację fotograficzną z postępów prac. Wykonanie zostanie zrobione we własnym zakresie. Dziękujemy za pomoc i wspieranie naszych działań.

Ekipa LIBERANDUM.

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
12 zakończonych zbiórek
Wsparło 81 osób
1 250 zł (50%)