BookOwijki Pomagają Kotom

BookOwijki
organizator skarbonki

BookOwijki

Dzień dobry,

czasy nastały trudne, ale budujące jest to jak wiele osób oddaje swoje serca i pomaga potrzebującym.

BookOwijki również dołączają do tego morza pomocy. Skupię się na pomocy kotom, bo to one właśnie, już od 18 lat, są członkami mojej rodziny i nie umiem przejść obojętnie obok kociego nieszczęścia.

Bardzo dużo osób pomaga, biorąc udział w zbiórkach pieniężnych, akcjach rzeczowych na rzecz zwierząt z Ukrainy, co bardzo mnie cieszy

Ja jednak chcę zwrócić uwagę, że pomoc potrzebna jest również codziennie fundacjom, które działają mniej medialnie, mają mniejsze możliwości i zasiegi, ale cały czas robią swoje na małą, lokalną skalę. Przez kryzys wojenny otrzymują mniej środków, bo pomoc kierowana jest w inne miejsca.

Fundacją, którą będziemy wspierać jest właśnie wrocławska Fundacja Ochrony Kota ❤️

Panią Prezes osobiście znam od 6 lat, od dnia w którym przywiozła do mojej rodziny tylko na tymczas kota Kokoszka Miał być na chwilę, został na zawsze. Nie dało się inaczej, bo zakomunikował, że nigdzie indziej nie wybiera się Później było kilka wspólnych akcji, z których ostatecznie do Kokosza dołączył Gizmo, Koksik i Karmel zwany początkowo Wiewiórkiem

Pomóc kotom z Fundacji FOK można na różne sposoby:

❤️ po prostu wpłacając datek na konto FOK lub do naszej skarbonki pomagając nam osiągnąć zaplanowany cel. Środki z tej skarbonki wypłaci jedynie Fundacja.

❤️przekazując dary rzeczowe: karmę, żwirek, koce, ręczniki, artykuły higieniczne i czyszczące, transportery oraz oczywiście zabawki Chętnych proszę o kontakt przez fanpage BookOwijki www.fb.com/BookOwijki w celu uzgodnienia szczegółów. Na terenie Wrocławia można dary dostarczyć również do BookOwijek, a ja przekażę je zbiorczo do Fundacji.

❤️kupując dedykowane do akcji bookowijkowe gadżety: zakładki, etui i inne przedmioty specjalnie przygotowane. Szczegóły na fanpage BookOwijki Produkty pomagające kotom będą łatwo rozpoznawalne przez specjalnie przygotowane czerwone metki.

Wpłaty za wybrane przedmioty wpadać będą bezpośrednio do skarbonki BookOwijki Pomagają Kotom.

Działajcie z nami, bo wspólnie możemy więcej!
Serdeczności!
Mar

Wsparli

40 zł

Kaśka Teksty Rękodzielnika

7 zł

Fruziakowo

Dla super ekipy FOK od naszej ekipy 😉
50 zł

Maciej

33 zł

Rollo i Lalka

Trzymamy kciuki i pazurki ❤️
Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
2%
130 zł Wsparły 4 osoby CEL: 5 000 ZŁ
Wesprzyj